stars.png

***28 dni treningu***

"Pokochaj siebie i wypełnij życie miłością, która trwa "

 • STANIESZ SIĘ WOLNA I SZCZĘŚLIWA

 

 • BĘDZIESZ SIĘ CZUŁA KOCHANA, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY JESTEŚ W ZWIĄZKU

 

 • STANIESZ SIĘ BARDZIEJ ATRAKCYJNA DLA INNYCH

 

 • ZACZNIESZ TWORZYĆ SZCZĘŚLIWE ZWIĄZKI

 

 • ODNAJDZIESZ MIŁOŚĆ, ZA KTÓRĄ TĘSKNISZ

 

 • NAUCZYSZ SIĘ, JAK AKCEPTOWAĆ SIEBIE W 100%

 

 • POKOCHASZ SWOJE CIAŁO

 

 • UZDROWISZ SWOJE SERCE

 

 
 

Tęsknisz za miłością i gnasz za nią na złamanie karku, a ona wciąż ci się wymyka. Może jesteś już zmęczona samotnością, rozczarowaniami. Ile razy można sklejać złamane serce? Czasem zastanawiasz się, czy nie lepiej by było dać sobie z tym spokój. 

 

Do samotności też można przywyknąć. Tak jest bezpieczniej. Zamknąć się w sobie, w swoim domu, zamiast kolejny raz doświadczać tej emocjonalnej jazdy na rollercoasterze: nadzieja, niepokój, rozczarowanie, ból, rozgoryczenie, strach i tak do następnego razu, następnej randki, następnej znajomości.

 

Rozwiązania szukasz na imprezach, w knajpach, portalach randkowych. Czasem spotykasz kogoś, kto naprawdę ci się spodoba. Parę randek, może nawet jakiś związek. Kończy się tak samo. Prędzej, czy później zostajesz sama. Nieważne, czy to Ty odchodzisz, gdy dociera do Ciebie, że to znów nie TO; czy odchodzi druga osoba. Zaczynasz tracić nadzieję.

 

Może wciąż wierzysz, że to brak szczęścia, że jeszcze nie trafiłeś na tę JEDYNĄ? A  może przechodzi Ci przez myśl, że to z Tobą coś jest nie w porządku?

 

Być może sądzisz, że to kwestia atrakcyjności fizycznej? Że gdybyś wyglądał, jak Brad Pitt, czy wyglądała jak Angelina Jolie…to wtedy kolejka chętnych ustawiałaby się u Twoich drzwi i Twoje życie uczuciowe wreszcie nabrałoby rumieńców.

 

Wreszcie wszystko byłoby tak, jak być powinno. Miłość, namiętność. Poczucie spełnienia i szczęścia.

 

Jasne, atrakcyjność fizyczna pomaga nawiązywać znajomości z osobami płci przeciwnej, ale nie gwarantuje szczęścia w miłości.

 

Oczywiście, ten ostatni partner i poprzedni, i jeszcze ten przed nim….to mógł być zły wybór, a może Ci mężczyźni byli „źli”? Te dziewczyny, kobiety, z którymi się spotykałeś…wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że jakoś Wam nie wyszło.

 

Ok, masz już dość? Możesz dalej się okłamywać i na oślep szukać tego kogoś, kto zaspokoi Twoje potrzeby. Możesz wciąż kręcić się w kółko, jak pies goniący własny ogon i nie przyjmować do wiadomości, że Twój pomysł na znalezienie miłości życia, lub choćby odpowiedniej partnerki, zwyczajnie nie działa.

 

 Możesz buszować po portalach randkowych, chodzić na kursy uwodzenia i czytać książki o tym, jak dobrze prezentować się nago. Wyciskać z siebie siódme poty na siłowni i mieć nadzieję, że ten ktoś, gdzieś na Ciebie czeka i padnie z wrażenia na Twój widok.

 

Możesz też godzić się na byle jakie randki, kiepski  seks  i jakiekolwiek związki, z lęku przed samotnością.

 

Możesz…ale po co?

Sama sobie odpowiedz na pytanie, jak się czujesz po takich doświadczeniach?

Po co masz się na to godzić, skoro jest inna droga?

 

Chcę Ci zaproponować inne podejście – zacznij od siebie. Zacznij od związku, w którym już jesteś: od związku z samym sobą. Zacznij kochać i szanować siebie. Dobrze o sobie myśleć i dbać o swoje potrzeby. Stań się takim partnerem, jakiego chciałbyś mieć – dla siebie. Pewnym siebie, otwartym, zrównoważonym, niezależnym, interesującym, seksownym, świadomym swoich potrzeb i umiejącym zadbać o ich realizację.

 

Zatroszcz się o siebie, żeby być gotowym na stworzenie związku z osobą, która będzie Ciebie warta. Na zbudowanie związku, który da Ci głęboką satysfakcję emocjonalną, erotyczną i psychiczną.

 

Zainwestuj cztery tygodnie ze swojego życia, w zbudowanie fundamentu wszystkich związków, w jakie jeszcze kiedykolwiek w życiu wejdziesz (uczuciowych, erotycznych, przyjacielskich, zawodowych, rodzinnych).

 

To tylko cztery tygodnie, a korzyści będziesz czerpać przez całe swoje życie.

Nie czytaj jeżeli nie chcesz…

 • Zaakceptować siebie w pełni
 • Zacząć dobrze o sobie myśleć
 • Przekonać się że jesteś wartościową osobą
 • Otoczyć siebie troską, czułością i miłością
 • Stworzyć dla siebie otoczenia, w którym rozkwitniesz
 • Codziennie doświadczać przyjemności
 • Czerpać siły ze WSZYSTKICH swoich doświadczeń
 • Zacząć doceniać siebie
 • Pokochać swojego ciała
 • Doświadczyć prawdziwej miłości
 • Tworzyć lepszych relacji z ludźmi
 • Nauczyć się kochać siebie (i innych)
 • Stać się taką osobą jaką pragniesz być
 • Skasować nawyków, które niszczą twoje szczęście

Dla Kogo Jest Zwierciadło Miłości?

Najpierw dla kogo nie jest;

*Dla osób które bez wkładu własnego chcą mieć efekty.

*Nie mają 30 minut czasu dziennie na pracę z materiałami i ćwiczenia. 

*Myślą że samo obejrzenie materiałów im wystarczy, aby mieć efekty.

Ale Ty taki nie jesteś, prawda? Wolę to wszystko od razu napisać, żebyś potem nie miał do mnie pretensji, że obejrzałeś materiały, a efekty Cię nie satysfakcjonują. Nie ważne jak bardzo skuteczne techniki daję, jeśli nie zamierzasz z nimi ćwiczyć. 

“Zwierciadło Miłości” jest dla każdej osoby niezależnie od wieku. Pod warunkiem, że chce zmiany w swoim życiu i jest gotowa się w ten proces zaangażować. Każdy kto się zdecyduje, zmierzy się z ryzykiem czucia się świetnie ze sobą, wzrostu samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Ale również…przyciągania uwagi osób płci przeciwnej i wejścia w naprawdę szczęśliwy związek.

 

Nic nie jest tak pociągające, jak emanujące z drugiej osoby szczęście, pewność siebie i samoakceptacja. Gdy zaczniesz kochać siebie, wszystkie sfery Twojego życia zaczną zmieniać się na lepsze tak, żeby dostosować się do Twoich potrzeb. Zyskają relacje z przyjaciółmi, rodzina, współpracownikami. Zyska Twoja kariera, oraz zdrowie.  

 

 

Opowiem Ci pewną historię…

Opowiem Ci pewną historię…….było deszczowe wiosenne popołudnie. Siedziałam pod bramą domu, w którym wynajmowałam mieszkanie i płakałam. Deszcz kapał mi na głowę i spływał z włosów. Byłam cała przemoczona, ale nie miało to dla mnie znaczenia w tamtej chwili.

 

Płakałam z powodu mężczyzny, z którym żyłam w tym mieszkaniu. Płakałam nad swoim życiem. Czułam się głęboko nieszczęśliwa. Wiedziałam, że wszystko w moim życiu jest nie tak….ale przede wszystkim „nie taki” był mój związek z mężczyzną, który nie umiał, albo nie chciał mnie kochać tak, jak ja tego potrzebowałam. A ja? Ja mu na to pozwalałam. Pozwalałam się źle traktować. Godziłam się na ten związek bez miłości, bliskości, namiętności. Sądziłam, że dlatego, że go kochałam. Jednak prawda była nieco inna…

 

Jak to możliwe, że zakochując się w nim nie zauważyłam, że mojego zaangażowania w ten związek jest o wiele więcej? Jak to się stało, że nie dostrzegłam, że nie jest tym, kim chciałam go widzieć? A przecież dla niego odeszłam od mężczyzny, który marzył o tym, żeby mi świat rzucić do stóp i poza mną tego świata nie widział. Dlaczego wybrałam kogoś, kto wyraźnie kochał mnie mniej?

 

Od tamtej chwili minęło wiele lat. W międzyczasie zdążyłam pójść na terapię, skończyć studia psychologiczne, zrobić własne badania na temat udanych związków i napisać o tym pracę magisterską. Przy okazji uzyskałam odpowiedzi na postawione wyżej pytania. Wybierałam sobie partnerów, z którymi nie byłam szczęśliwa, bo nie wierzyłam, że zasługuję na miłość i nie potrafiłam kochać samej siebie. To było aż tak proste.

 

Teraz, ja sama pracuję z ludźmi. Czasami takimi, którzy mają problemy bardzo podobne do tych, jakie ja kiedyś miałam. Tymi, którzy są samotni, czują się niekochani i nie potrafią znaleźć partnera. Z osobami, którym związki nie wychodzą i nie wiedzą dlaczego. 

 

Z klientami, którzy są w związkach, ale nie są w nich szczęśliwi. Z takimi, którzy zmieniają partnerów, jak rękawiczki i z takimi, którzy na nikogo nie potrafią się zdecydować. Wreszcie, z osobami, które same torpedują swoją szansę na szczęście w miłości, unieszczęśliwiając i krzywdzą tych, z którymi się wiążą.

 

Możliwych scenariuszy jest bardzo wiele, ale w większości przypadków, przyczyna bazowa jest ta sama – brak miłości do samego siebie. Do tego często dochodzą dodatkowo niewłaściwe wzorce i przekonania na temat miłości. Tylko tyle, aż tyle…i przepis na nieszczęśliwe życie gotowy.

 

Nie znam Twojej historii i nie wiem, jakie doświadczenia masz za sobą. Wiem jednak, że jeśli doskwiera Ci samotność, wciąż pakujesz się w nieszczęśliwe związki, trafiasz na nieodpowiednich partnerów raz za razem….to nie jest o kwestia przypadku i powinieneś zacząć od siebie, żeby zyskać szansę na miłość i udany związek.

 

A co ze mną? Jak się potoczyła moja historia? Przeżyłam jeszcze dwa nie całkiem udane związki. Włożyłam ogrom wysiłku i czasu w pracę nad sobą. Zaangażowałam się w rozwój osobisty i doszłam do miejsca, w którym zaczęłam akceptować siebie taką, jaką jestem. 

 

W którym zrozumiałam, że jestem w porządku taka, jaka jestem i, że mam prawo być z kimś kto będzie mnie kochał i akceptował. Związałam się z mężczyzną, który potrafił i chciał dać mi miłość. Docenił moją wyjątkowość, choć dostrzega również moje wady. 

 

Z kimś kto wspiera mnie i motywuje do ciągłego rozwoju zawodowego, do podnoszenia poprzeczki i pomaga mi to realizować. W sierpniu zeszłego roku urodziła nam się córeczka. I tak…w moim życiu zjawiło się jeszcze więcej miłości.

 

Możesz Odnaleźć Swoją miłość, Nawet jeżeli teraz jesteś samotna

 • Nauczę Cię, jak dzięki prostym ćwiczeniom obudzić miłość do samej siebie
 
 
 • Nawet jeżeli teraz Twoje otoczenie nie najlepiej Cię traktuje … To będą zaskoczeni równie mocno,  jak ty, gdy ich stosunek do Ciebie zacznie się drastycznie zmieniać. Zaczną traktować Cie z szacunkiem i doceniać to kim jesteś.
 
 
 • Zaczniesz być postrzegana jako atrakcyjna osoba wypełniona miłością do siebie i innych. Wywołując uśmiechy na twarzach innych. 
 
 
 • Inne osoby chętniej będą przebywać w twoim towarzystwie, jeżeli tylko tego będziesz chciała.
 
 
 • Bardzo wiele zależy od twojego sposobu myślenia. Zobaczysz gdzie popełniasz błędy i jakie myśli “zabijają twoją miłość” do siebie i innych.
 
 
 • Twoje przeszłe doświadczenia, również te  z dzieciństwa, ukształtowały twoją miłość do siebie. Dowiesz się co zrobić w tym wypadku, aby rozpocząć kształtowanie miłości od nowa, takiej o jakiej marzysz.
 
 
 • Każda miłość na samym początku była wystawiana na próbę czasu… “Czy to przetrwa?” – Pokażę Ci drogę, która zbuduje w tobie trwałą miłość. Do tego przygotuję Ciebie na to, aby Twój związek był na lata. Mam w tym duże doświadczenie.
 
 
 • Nie ma potrzeby, żebyś nagle zaczęła dużo mówić i stała się osobą ekstrawertyczną.  Wystarczy, że pozostaniesz sobą, ale z odpowiednią wiedzą i myśleniem, sposobami zachowywania się, ćwiczeniami pogłębiającymi twoją świadomość bycia kochaną.
 
 
 • Będziemy uzdrawiać to, co zostało zranione.Usuwać nawyki negowania siebie. Tworzyć pełen miłości sposób życia. 
 
 
 • Strach przed nieudaną miłością przestanie być twoim wrogiem,  a wręcz stanie się okazją do trenowania zmiany swojego myślenia i wypełniania siebie jeszcze większą miłością. Nauczę Cię, jak w mniej niż 5 minut opanować swój strach i poczuć przepływającą miłość. 

Dlaczego to ma zadziałać na mnie?

 1. Techniki i ćwiczenia są ponadczasowe. Możesz je stosować w każdym miejscu i czasie. Autobus, samochód, biuro, szkoła, szatnia, sypialnia.

 2. Wystarczy twój własny umysł, nie potrzebujesz wymyślnych urządzeń.

 3. Posiadasz telefon z internetem lub komputer w domu.

 4. Techniki są tak proste że 6 latek jest wstanie je wykonać.

 5. Masz podane na tacy rozwiązania oraz wprowadzenie do technik i ćwiczeń.

 6. Usłyszysz jak tłumaczę szczegółowo, czemu w pewnych sytuacjach twoja miłość jest zagrożona.

 7. Efekty będziesz miała niezależnie od wieku.

 8. Masz 365 dniową gwarancję na przekonanie się, że prezentowane techniki stosowane zgodnie z instrukcją, są skuteczne. 

"To działa na wszystkich: mężczyzn, kobiety, bez względu na wiek"

Nie jest ważne ile masz lat, liczą się tylko Twoje chęci

Każdego dnia budząc się masz ochotę zmienić swoje życie, ale tylko bujasz w obłokach? Czy inwestujesz swój czas i siły w pracę nad zmianą? 

 

Masz prawo 2-godziny dziennie grać w gry, oglądać seriale, wychodzić do kina, przeglądać allegro, leżeć na łóżku myśląc “jak fajnie by to było…”.

 

Twój czas jest jak krople wody. Napełniasz nimi szklankę, lub spadają na podłogę ale… tylko ze szklanki napijesz się orzeźwiającej wody. 

 

Tak samo jest z Twoim życiem. Masz prawo bawić się i korzystać z rozrywek, ale czy to przyprowadzi miłość i spokój do twojego życia? 

Czy Mogę Po Prostu Zacząć kochać Siebie I innych?

… Nie, jeżeli nie kochasz samej siebie. Nie wiesz  dlaczego masz to robić, oraz nie zrozumiałaś czym naprawdę jej miłość do drugiej osoby. Gdzie w pierwszej kolejności chciała byś być ze swoją miłością?

 

Niektórzy mają przez 9 lat ten sam problem. Szukają rozwiązania, które zmieni ich życie o 180 stopni. Niestety, nie zdają sobie sprawy,  że nie są gotowi na tak gwałtowną zmianę.

 

Dlatego nie obiecuję Ci, że zmienisz swoje życie w jeden wieczór. Obiecuję Ci, że będzie warto każdego dnia wstawać i ćwiczyć. Zmiany nastąpią tak płynnie,  że pewnego dnia obudzisz się czując i rozumiejąc,  że jesteś tam gdzie chciałaś, będąc w odpowiednim miejscu z odpowiednim nastawieniem. 

W ciągu 28 dni można się tego nauczyć

Materiał z kursu “Zwierciadło Miłość” jest wypełniony dużą ilością wiedzy. Dlatego nie byliśmy w stanie skrócić go niż do 28 dni. 

 

Jeżeli zaczniesz pracować z materiałami wideo, to za 28 dni będziesz już w pełni wyposażona w techniki i strategie… do zbudowania większej miłości do siebie i innych.. Pozostanie Ci już tylko rzetelnie ćwiczyć i doświadczać miłości na każdym kroku.  

"Czego Mnie Nauczysz?"

 1. Kochać siebie – co to właściwie znaczy?
 2. Dlaczego nie potrafię kochać siebie?
 3. Miłość, życzliwość, współczucie, troska – otocz siebie czułością.
 4. Każ mu się zamknąć! Wyłącz krytyczny głos w swojej głowie i zapanuj nad negatywnymi myślami na własny temat.
 5. Jeśli Ty nie zatroszczysz się o siebie to kto? Czas na zatroszczenie się o własne potrzeby. (jak je odkryć i skutecznie się nimi zająć)
 6. Stwórz dla siebie środowisko, w którym rozkwitniesz.
 7. Rozpieszczaj siebie, jak na co dzień zadbać o swoją przyjemność i dobry nastrój.
 8. Niech Twoja historia stanie się Twoją siłą. Bądź dumna ze swojego życia.
 9. Naucz się wybaczać sobie.
 10. Twoja ściana chwały – zacznij tworzyć, zauważać i celebrować swoje zwycięstwa.
 11. Rozkoszne ciało – zacznij je kochać bez względu na kształty.
 12. Powrót do przeszłości – cudowne dziecko, którym byłaś.
 13. Wybieraj to co najlepsze dla Ciebie.
 14. Zburz tamy powstrzymujące miłość.
 15. Pierwotna więź – jaki wzór związku odtwarzasz w swoim życiu.
 16. Pokochaj mroczne zakamarki swojej psychiki.
 17. Dorośnij do miłości
 18. Miłość za wszelką cenę. Nałogowa pogoń za miłością.
 19. Czy unikasz bliskości w związkach?
 20. Naucz swój mózg, jak kochać
 21. Skasuj nawyki, które niszczą Twoje szczęście
 22. Twój psychiczny autoportret: stań się tym, kim chcesz być
 23. Poznaj, zrozum, zaakceptuj. Czas na metamorfozę.

Czy Wiesz Już Co Lubisz A Czego Nie Lubisz W Swoim Życiu?

Z czym się wiąże brak miłości do siebie:

 • Trudniej znaleźć partnera.
 
 • Boisz się że twoje związki szybko się skończą.
 
 • Często siebie krytykujesz i surowo oceniasz.
 
 • Nie szanujesz siebie i swojego zdania.
 
 • Uważasz że poglądy innych są słuszne a Twoje są mało istotne.
 
 • Tolerujesz każde zachowanie w stosunku do siebie. Nawet takie które sprawia Ci przykrość. 
 
 • Często uważasz że nie zasługujesz na więcej od życia.
 
 • Zgadzasz się na minimum tego co możesz dostać.
 
 • Czujesz ból samotności.
 
 • Masz wrażenie że masz duże szansę że będziesz sama.
 
 • Boisz się otworzyć przed  bliską osobą.
 
 • Uciekasz od bliskich kontaktów.
 
 • Trudniej Ci okazać całą swoją miłość dziecku.
 
 • Czujesz pustkę w sercu.
 
 • Często płaczesz i wracasz do smutnych piosenek.
 
 • Czasami masz wrażenie że nie rozumiesz samej siebie. 

W Czym Ci Mogę Pomóc?

 • Wskrzesimy twoją miłość do siebie, abyś stała się bardziej atrakcyjna dla otaczających Ciebie ludzi i przyciągał do siebie uczucia miłości.

 •  

 • Zaczniesz radzić sobie ze smutkiem i samotnością.

 •  

 • Zaczniesz szanować swoje zdanie. Przestaniesz odczuwać melancholie bo przepełni Ciebie miłość do siebie samej. 

 •  

 • Poznasz czym jest asertywność i jak mówić “nie” kiedy Ci coś nie odpowiada.

 •  

 • Nastawisz się pozytywnie do poznawania nowych osób. Łatwiej będzie Ci okazywać miłość bliskim osobą. Nauczysz się jak traktować  głos w swojej głowie, żeby przestał Cie krytykować i obniżał twoją samoocenę.
 
 •  

 • Poznasz strategię na przekształcenie przekonań,  które zabijają twoją miłość do siebie. 
 
 
 • Pokażę Ci jakie błędy popełniasz w swoim zachowaniu i jak je łatwo zredukować, aby podnieść doświadczania miłości do Siebie.

Ile Jest Dla Ciebie Warte Zwierciadło Miłości?

Ile jest dla Ciebie warte znalezienie swojej prawdziwej miłości, zbudowanie z nią wspaniałego życia? Przy tym przestanie odczuwać smutku i przygnębienia. Zacząć kochać siebie i szanować własne zdanie, równie mocno jak bliskich. Okazywać miłość i mówić innym że też oczekujesz miłości. 

 

Więcej miłości w twoim życiu to 28 dni mojej pracy, na wielu płaszczyznach twojego umysłu. 1 Godzina ze mną jest warta 500 zł.

Ja nie chce od Ciebie 3000 PLN za ten kurs.

Nawet nie chce 50% tej kwoty. 

Nie chcę od Ciebie 697 PLN za twoje życie wypełnione miłością

Za 28 dni treningu jest to 2,46 za każdy dzień.

Teraz "Zwierciadło Miłości" jest dla Ciebie za 2,2% ceny mojego czasu.

249 PLN

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że więcej miłości otacza twoje życie?

Kliknij tutaj bo dzięki temu zwiększysz miłość do siebie i innych.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Najczęściej Zadawane Pytania (F&Q)

 1. Czy to jest na pewno dla mnie?
  Tak, pod warunkiem że chcesz pracować nad swoją Pewnością Siebie. W innym przypadku to co przekazuję nie zadziała.

   

 2. Kiedy dostanę dostęp?
  Start kursu rozpoczyna się od 5 Marca 2018r.

   

 3. A  jeśli nie mogę tyle czekać i potrzebuję już teraz mieć więcej miłości w swoim życiu?
  Doskonale Ciebie rozumiem. Dlatego przygotowałam e-book “Życie Pełne Miłości”. Ponieważ dzięki niemu już od dzisiaj masz możliwość zmiany swojego życia i możesz od razu zacząć budować życie pełne miłości. Zawarte są w nim fundamenty. W momencie kiedy je opanujesz, z kursu wyciągniesz o 90% więcej praktycznych umiejętności.

   

 4. Dlaczego mam mieć pewność że to co proponujesz zadziała?
  Masz aż 365 dni na sprawdzenie  skuteczności, od momentu otrzymania dostępu. Wierzę w swój produkt tak mocno, że wiem, że Ci pomoże. Dlatego daje Ci tak długi czas. Tyle czasu wystarczy, abyś sama się przekonała, że to działa.

   

 5. Jak długo będę czekać na efekty?
  Wszystko zależy od tego, jak będziesz się przykładał do ćwiczeń. Jeżeli zrobisz je starannie, to już połowa sukcesu. Następnym krokiem jest wdrożenie wiedzy w życie. Zdobywanie doświadczenia w każdej godzinie. To są zasady i strategie,  które muszą stać się częścią twojego życia. Inaczej, będziesz raz pewny, a  raz niepewny siebie. A takie przeskakiwanie jest szkodliwe i poza kontrolą. Dlatego wszystko zależy od pracy, jaką włożysz we wdrażanie tej wiedzy w życie. 

6. Jak to będzie wyglądać od środka?

Tak samo jak inne nasze kursy na platformie edukacyjnej, naszego autorstwa.

Co W Tym Nowego Na Rynku?

Dostęp do materiałów w każdym miejscu z dostępem do internetu. Koniec z pobieraniem tysiąca megabitów i wgrywanie materiałów na telefon lub tablet.

 

 • Specjalnie podzielone nagrania wideo aby łatwiej Ci się oglądało. Koniec z zapamiętywaniem w której minucie skończyłeś i przewijaniem. Teraz masz specjalny spis treści, który rozwijasz jednym kliknięciem i… od razu masz możliwość oglądania materiału.
 
 
 • Nie wydajesz pieniędzy na nocleg, posiłki, przejazdy aby uczestniczyć w kursie. Dzięki temu oszczędzasz ponad 150 PLN. Za to siedzisz wygodnie w ciepłym domu, w wygodnym ubraniu, popijając herbatę i notując wnioski.
 
 
 • Jestem dla Ciebie dostępna pod @ i odpowiadam na każde pytanie ,które Cię trapi. W moim zwyczaju jest podchodzenie do każdej osoby indywidualnie. Nawet jeśli tylko piszę wiadomość na czacie lub e-mail. Doświadczyli tego nawet uczestnicy darmowych Live. 
 
 
 • Wiedza przekazana w prosty sposób z przykładami, aby można było, jak najlepiej zrozumieć w czym tkwi twój problem i jego rozwiązanie.

Jak Zwierciadło Miłości Jest Dopasowane do moich potrzeb?

“Ponieważ zwierciadło jest odbiciem mojego życia”

 • “Zwierciadło Miłości” ma w swoim panelu miejsce na pozostawienie swojego komentarza. To jest miejsce, w którym również masz prawo wpisać to, czego potrzebowałbyś od nas w większym stopniu. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby kursantów i staramy się je zaspokajać najlepiej jak możemy.
 
 
 • Nie myśl, że jestem alfą i omegą, oraz jasnowidzem… Jestem taką samą osobą jak Ty, która też ma problemy, ale szuka i znajduje skutecznych rozwiązań.  Z tym Ci pomogę. Niestety nie jestem wstanie przewidzieć wszystkich problemów i wyzwań,  z którymi się zmagasz… Dlatego pozostawiłam miejsce na wyrażanie swoich potrzeb, emocji i uwag, abym jak najlepiej udoskonalała kurs dla Ciebie.
 
 
 • Wspólnie pomagasz mi tworzyć kurs. Poprzez kontakt i opisywanie swoich potrzeb, oraz zadawanie  pytań.

Dlaczego opłaca mi się zainwestować w „Zwierciadło Miłości”?

 1. Kochające związki.

 2. Większa szansa na zbudowanie przestrzeni na miłość twojego życia.

   

 3. Więcej odczuwania miłości od swojego otoczenia.

 4. Szanowanie własnego zdania.

   

 5. Asertywność i  nie zgadzanie się na to co Ci nie odpowiada.

 6. Przekształcenie negatywnych myśli niszczących twoją miłość do siebie. W zamian rozwiniesz skrzydła, a twoje zachowanie stanie się atrakcyjne.

   

 7. Zaczniesz wzbudzać zainteresowanie ludzi.

 8. Większa miłość do swoich bliskich i empatia.

 9. Zaczniesz czuć spokój i większą miłość.

 10. Masz prawo być dalej cichy i małomówny, ale twoje zachowanie i postawa będą emanować miłością do siebie i bliskich.

 11. Będziesz wiedzieć jakie sformułowania wpływają toksycznie  na przekonania o sobie krytycznie zmniejszając poczucie miłości własnej.

   

 12. Lepiej poznasz to kim jesteś. Zaczniesz świadomie interpretować rzeczywistość i reagować na to co się dzieje w Twoim umyśle i emocjach. Co najlepsze, będziesz miała na te wszystkie elementy wpływ.

Czy 12 powodów jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne – tak, wszystkiego nauczysz się w ciągu 28 dni. Jeszcze dzisiaj możesz zrozumieć jak do tego wszystkiego dojść. Teraz decyzja jest w pełni twoja. 

Za 28 dni treningu jest to 2,46 za każdy dzień.

Teraz "Zwierciadło Miłości" jest dla Ciebie za 2,2% ceny mojego czasu.

249 PLN

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że więcej miłości otacza twoje życie?

Kliknij tutaj bo dzięki temu zwiększysz miłość do siebie i innych.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Zbiór Opinii

Mariusz-*

Dzień dobry:)

 

Przyznaję to moja sprawka…ale jak tu się nie poczuć smutno kiedy to już koniec kursu?

 

Powinienem napisać do Pani odręczny list z podziękowaniami i wysłać z dołączonym bukietem pięknych kwiatów za wspaniałe dwa miesiące przemiany. Refleksji i wiedzy.

 

Jakże miło i wspierająco było oczekiwać codziennie na kolejne ..spotkanie. Z coachem i otrzymać kolejną pigułkę otwierającą oczy na ułudę mojego prywatnego Matrixa 🙂

 

Pani kurs miło mnie zaskoczył, dostałem więcej niż oczekiwałem (jeden internetowy kurs czołowego coacha. Który przeszedłem wypada dość blado przy pani kursie).

 

To cały gotowy spójny.logiczny i prosty system obsługi własnego Umysłu. Mam zamiar powtórzyć go co najmniej dwa razy by wszystko dokładnie przyswoić.

 

Zacząłem dostrzegać ogromną wartość z obserwacji własnej świadomości. Zdawać sobie sprawę z przepływu i nietrwałości swoich myśli, ogromnej władzy na nasze życie przekonań i możliwości ich zmiany. Wartości wykształcenia odpowiednich nawyków i wyznaczania celów.

 

Jest mnóstwo cennych rzeczy, które odnalazłem w kursie i które zainspirowały mnie do zmiany.Na pewno świat.który teraz widzę swoimi oczami nie jest już ten sam i za to serdecznie dziękuję 🙂

 

Co do ostatniego ćwiczenia zauważyłem. Że mój obecny… Punkt startowy, w różnych obszarach życia zmienił się po tych dwóch miesiącach na bardziej pogodny optymistyczny i hardziej nastawiony na jakość i radość życia niż było to wcześniej Ukradłem Pani sposób patrzenia porażki nie istnieją jest tylko kolejne doświadczenie…

 

Świetny sposób patrzenia na rzeczywistość! Działa! 🙂 Zacząłem czerpać radość z obserwacji własnego umysłu po odkryciu,że nie jest tak raz na zawsze określony. Niektóre jego elementy są plastyczne jak modelina…więc bawię się z radością i zaciekawieniem jak dziecko. Przyjemne odkrycie. 🙂

 

Moja opinia na temat kursu?

Po ukończeniu całego kursu przypomniała mi się scena z filmu Matrix i pojawił się uśmiech na twarzy. Którą pigułkę wybierasz?Jeśli czerwoną. To jest to kurs Patrycji, po nim już nic nie będzie takie same ..więc zastanów się mocno Ja wybrałem właśnie tą i szczerze polecam 🙂

 

Bardzo przydatną rzeczą są materiały pomocnicze do kursu w postaci konsultacji, skryptu i zeszytu treningowego. Ponowne zadziwienie światem i swoimi możliwościami jest nieuniknione. 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie z głęboką wdzięcznością za otrzymane narzędzie przemiany. Współczesną Magię 🙂

 

Mariusz – Uczestnik Treningu; 

The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie. 

"Co się stanie jak się nie zdecyduje na Akcelerator Pewności Siebie?"

… Nic się nie zmieni. Zostaniesz tam, gdzie jesteś w swoim życiu. Tracąc szansę na wprowadzenie zmian, prowadzących do większej miłości, szczęścia, wymarzonego związku, radości ze swojego ciała i akceptacji siebie.

 

 • Stracisz szansę na cudowny związek z wymarzonym partnerem.
 • Za 5 lat twoje życie zmieni się tylko o nieistotne szczegóły, a Ty pozostaniesz ze swoimi problemami.
 
 
 • Będziesz kręcił się w kółko dalej modląc się o rozwiązanie, które pominąłaś.

   

 • Twoje relacje z bliskim otoczeniem się nie zmienią, a nawet mogą pogorszyć.
 • Stracisz okazję na odkrycie siebie i zrzucenie kajdan skrępowania, bólu psychicznego, rozgoryczenia, smutku, płaczu i melancholii.
 •  
 
 • Dalej  myśli w Twojej głowie będą torpedowały Twoją samoocenę i blokowały Cie przed doznaniem pełnej szczęśliwej miłości do siebie i bliskich.
 • Każdy dzień będzie przesycony frustracją z powodu niezaspokojenia twoich miłosnych potrzeb i pragnień.
 
 
 • Będziesz  uciekać przed strachem, który jest tylko iluzją.
 • Nie doświadczysz pozytywnych zmian o 180 stopni w swoim życiu. 
 
 

Jesteś gotowa na tak dużą stratę i nie przyjęcie pomocnej dłoni?
Ty W Pełni Decydujesz O Swoim Życiu.

Za 28 dni treningu jest to 2,46 za każdy dzień.

Teraz "Zwierciadło Miłości" jest dla Ciebie za 2,2% ceny mojego czasu.

249 PLN

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że więcej miłości otacza twoje życie?

Kliknij tutaj bo dzięki temu zwiększysz miłość do siebie i innych.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

"Kim Jest Patrycja Jakubowicz?"

“Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. W tym czasie zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach. Miałam doczynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych środków. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.

Ta praca wymagała mojej siły psychicznej i dużej energii. Musiałam sama się nauczyć, jak stworzyć sobie te zasoby. Łącząc prowadzenie własnej firmy,wymagające studia, ciągle niedosypiając, pracując na okrągło, nauczyłam się, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i energię życiową.

W swojej pracy coachingowej pomagam ludziom z przeróżnymi potrzebami, problemami, historiami. Jest to sztuka aby emocjonalnie udźwignąć nawet bardzo ciężkie problemy innych ludzi.

Od czterech lat reagularnie występuję publicznie. Występowałam na scenie przed 500 osobami. Powiadają że wystąpienia publiczne są gorsze niż śmierć. Nauczyłam się również, jak opanować emocje w tak trudnych dla wielu ludzi momentach.

Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Zawdzięczam to odporności psychicznej i emocjonalnej, której chcę również Ciebie nauczyć.”