Ograniczenia STOP! Zniszcz Swoje Ograniczające Przekonania – Patrycja Jakubowicz

ograniczenia

Jeśli chcesz mieć lepsze życie (Każdy chce)

Wyrzuć z głowy śmieci, Które Uniemożliwiają Ci Szczęśliwe, Spełnione Życie. Przeprogramuj swój Umysł  na Dążenie do Sukcesu i Szczęscia. (Okej, ale co to oznacza konkretnie?)

 

Naucz Się, Jak Przejąć Kontrolę Nad Swoim Życiem i Skorzystaj Ze Skutecznych Ćwiczeń Na Zmianę Ograniczającego Myślenia.

(A jak to dokładnie wygląda?)

 

Zacznij Czerpać Większe Korzyści Z Każdej Sfery Swojego Życia, Od Finansowej Po Partnerską. Wejdź Na Wyższy Poziom i Zwiększ Swoje Wyniki 2-Krotnie Bo Na To Zasługujesz.

Szczęśliwych Czytelników I Ich Liczba Cały Czas Rośnie...

Dołącz do nas na Facebook, Twitter, żeby być na bieżąco. Zasubskrybuj kanał na YouTube i korzystaj z bezpłatnej wiedzy na Blogu. 

“Praktyczne 2 Godzinne Szkolenie Na Którym Dostaniesz Detektor Ograniczeń  Blokujących Sukces Oraz 5 Technik  Dających Turbodoładowanie Do Skutecznego Spełniania Marzeń.”

Przypuszczam (Poczułem niepewność w słowa jakie dalej czytam),

że od czasu do czasu sprzątasz swoje mieszkanie. Być może również, robisz porządki na dysku komputera – czyścisz go z wirusów, zbędnych plików “cookie” i innych szkodliwych śmieci. (Robi to mój informatyk)

 

Czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, żeby zrobić porządek z własnym umysłem? (Co to dokładnie znaczy i jak wygląda?)

Z jakiej wersji Windows korzystasz? Windows 10, Windows 7? Raczej nie z Windows 2003. (Dziwnie się poczułem za pierwszym razem gdy przeczytałem to zdanie. A co z osobami co używają Maca albo Linuxa?)

Z którego roku jest Twój mindset? (Nie mam zielonego pojęcia… A da się to sprawdzić?)

Kiedy ostatnio aktualizowałeś system operacyjny w Twoim umyśle? (Czym jest system operacyjny w umyśle?)

Może wciąż wierzysz w rzeczy, które były prawdziwe 20 lat temu, a teraz już są nieaktualne? (Nie wiem, a jak mogę to teraz sprawdzić?)

Może Twoim życiem kieruje coś, w co uwierzyłeś jako dziecko i nigdy nie zweryfikowałeś, czy to prawda? (Wierze w Jezusa i 10 przykazań, ale nigdy nie sprawdziłem co się stanie jak je złamie.)

Teraz masz okazję sprawdzić co zalega w Twoim umyśle i spowalnia Twoje dążenie do sukcesu i szczęścia. (Czyli teraz mogę sprawdzić co mnie spowalnia aby zarobić $1mln. a czy będę mógł to przyśpieszyć?)

 

Być może masz tam tyle śmieci, że ciężko Ci jest jasno myśleć i skoncentrować na się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne? (Śmieci to nie wiem ale mam dużo pasji, rodzinę, lubię drużynowy sport, relax, jazz, i dobre głośniki i chcę bawić się z dźwiękiem. 🙂 )

Co ode mnie dostajesz w “Uwolnij się z więzienia umysłu”? 

  • końską dawkę konkretnej wiedzy psychologicznej , opisanej przystępnym językiem dla laików, o tym: w jaki sposób to w co wierzysz na temat świata i samego siebie tworzy Twoją rzeczywistość, jak działa Twój umysł i czemu, nie masz dostępu do całej wiedzy o otaczającym cię świecie (tak jest! umysł robi Cię “w konia”), oraz jak przejąć nad tym kontrolę; 

(Końska dawka wiedzy psychologicznej… Umysł robi Cie w konia. – Tu tylko z ciekawości, chcesz na pewno użyć takiego skojarzenia myślowego?)

  •  dzięki konkretnym technikom i ćwiczeniom zawartym w tym materiale, zrobisz porządek z bałaganem w Twoim opragramowaniu, poprawisz błędy w kodzie, czyli zlokalizujesz i zweryfikujesz ograniczające sposoby myślenia (przekonania), które powstrzymują Cię przed sięgnięciem po to, czego naprawdę pragniesz i zmuszają do realizowania rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności, ani nie dają korzyści; 

 

  • Przeprogramujesz świadomie swój umysł aby automatycznie dążył do sukcesu i szczęścia; 

 

  • Nauczę Ciebie jak poukładać swoje myśli aby Ciebie wspierały i popychały do tego co jest dla Ciebie najlepsze; zaczniesz dostrzegać nowe możliwości i szanse; (Dobrze, a Co to konkretnie znaczy?)
  • wraz ze zmianą myślenia, zmieni się to co będziesz dostrzegał wokół siebie, oraz to co będzie cię spotykało w życiu (podstawowe zasady psychologii poznawczej i społecznej, a nie magia ;)) (Co to konkretnie znaczy?)

 

  • zrozumiesz to co do tej pory spotykało Cię w życiu, pozbędziesz się frustracji, smutku, złości i nabierzesz nowej energii do działania; 

Co jeszcze ma możliwość się wydarzyć, kiedy zaczniesz czytać ten raport? 

Gdy podążasz za swoimi ograniczającymi przekonaniami (“nie mogę”, “nie potrafię” ,” muszę”, “powinienem”, “nigdy /zawsze”, “nie uda mi się “itd) sam siebie skazujesz na zaniżone wynagrodzenie, niesatysfakcjonującą pracę, pozbawiony pasji i szczęścia związek, przepracowanie, brak sensu życia, czyli nudę, frustrację i szarość.

STOP! Naprawdę chcesz tak żyć? Bez radości, szczęścia, zachwytu, pasji, satysfakcji i spełnienia? Przecież zasługujesz na to wszystko.

Gdy zaczniesz wykonywać ćwiczenia w raporcie, twoje stare schematy myślowe i przekonania zaczną się łamać, jak suche gałęzie.

Będziesz słyszał trzask pękających kości w skostniałym szkielecie Twoich dotychczasowych nawyków myślowych. Na ich miejsce wyrosną nowe, silniejsze, zdrowsze. To będzie jak powrót do sprawności z dzieciństwa.

Zaczniesz stawiać sobie większe wymagania i oczekiwać więcej od życia. Możesz zapragnąć wyższych zarobków, lepszego seksu, wyższej jakości w Twoich relacjach międzyludzkich.  Jakby tego było mało, poczujesz tyle energii, że nie będziesz mógł się doczekać, żeby zacząć to wszystko realizować.

Związek nabierze rozpędu i poczujesz, jak krąży w nim świeża krew. Zaczniesz odczuwać więcej radość i szczęścia. Twoje wyniki w każdej sferze życia się poprawią… A ty będziesz się cieszył na nowe wyzwania. 

Twoje życie będzie tak dobre, jakie sobie pozwolisz by było… Ja nauczę Ciebie wyciskać „ostatnie krople i zetrzeć jeszcze skórkę”…

Raport jest dla: studentów, pracowników, rodziców, singli, partnerów, artystów, przedsiębiorców. Dla każdego kto jest gotów zmierzyć się ze śmietnikiem w swojej głowie i zacząć żyć zgodnie z tym czego pragnie. 

Dlaczego ten materiał jest bezpłatny i po co to właściwie robię? 

Cały proces przejdziesz we własnym domu, w najlepszym dla Ciebie czasie i za darmo.…gdybyś ze mną pracował indywidualnie, kosztowałoby Cię to co najmniej 300 zł. Dlaczego więc oddaję Ci to bezpłatnie?

Po pierwsze – nawet gdybym chciała, fizycznie nie jest możliwa praca indywidualna z taką ilością osób, jakim mogę pomóc w ten sposób.

Po drugie – mam takie “idee fixe”, żeby skutecznie wpływać na mentalność ludzi żyjących w tym kraju. Wkurza mnie typowa w Polsce postawa “ofiary”, która wierzy, że wszystkiemu winni są “oni”, narzeka i oddaje tym”innym” odpowiedzialność i wpływ na swoje życie. Mam szczerą ochotę chodzić po ulicy i krzyczeć do ludzi “Obudź się! Przejmij odpowiedzialność! Zacznij żyć!”. Wierzę, że wszyscy możemy żyć o wiele szczęśliwiej, skuteczniej i bardziej pożytecznie. Co więcej, mam na to dowody naukowe 😉

Po trzecie – spędziłam ostatnie 20 lat na gromadzeniu i używaniu tej wiedzy, oraz narzędzi/strategii; mam jej wielokrotnie więcej niż zawiera to opracowanie i nic nie tracę dzieląc się tym z Tobą; przeciwnie, zyskuję satysfakcję z tego, że dobrze użytkuję swoją wiedzę, pomagając innym;

No i po czwarte – chcę żebyś mnie poznał, zobaczył co od siebie daję, sprawdził czy Ci to pasuje i wrócił po więcej (tak, tak…wcale tego nie ukrywam).

Do tej pory pomogłam blisko 1000 osób zmienić swoje ograniczające myślenie, na pozwalające osiągać przynajmniej 2 razy lepsze wyniki.

Wyobraź sobie, jak dostajesz awans albo budujesz związek, jak z bajki w ciągu 3 miesięcy. Swój wolny czas spędzasz przyjemnie  z osobami , które uwielbiasz. Masz możliwość zwiększenia standardu swojego życia i masz na to  pieniądze. Zrób sobie tę przysługę i skorzystaj z wiedzy, którą Ci tutaj daję, żeby to wszystko osiągnąć. 

Masz prawo być za 2 lata w tym samym miejscu. Tyle samo zarabiać, mieć takie same relacje uczuciowe, nie wzbogacać żadnej swojej sfery życiowej… Ale czy byłbyś szczęśliwy? Ja daje Ci narzędzia które przeniosą jakość twojego życia na wyższy poziom. Oczywiście Ty decydujesz co wybierzesz.

Dzięki własnej pracy i determinacji, postawiłam na nogi zadłużoną firmę rodzinną i potroiłam jej dochody. Zbudowałam (jak na razie) cztery firmy od zera. Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. W ciągu ostatniego pół roku napisałam pięć książek (i na tym z pewnością się nie skończy). Podejmowanie wyzwań, realizowanie celów i ciągłe podnoszenie poprzeczki, jest moją pasją. Piszę, tworzę, kreuję biznes, ciągle pogłębiam moją wiedzę, żyję na 100%.Teraz możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia.