Praktyczne 2 godzinne szkolenie na którym dostaniesz detektor ograniczeń  blokujących Sukces oraz 5 technik  dających turbodoładowanie do skutecznego spełniania marzeń.

Szczęśliwych Uczestników I Ich Liczba Cały Czas Rośnie...

Przeszkolimy Ciebie przed ekranem twojego komputera. Zaoszczędzisz kilka godzin na dojazd i minimum 150 zł za koszty pobytu. Masz szansę być w pełni skupiony i spokojny, że ze wszystkim zdążysz.

Ograniczające przekonania, wzorce emocjonalne i nawyki blokują ludzi przed; osiągnięciem wolności finansowej, zbudowania trwałego i szczęśliwego związku, budowania relacji z bliskimi, bicia własnych rekordów, zdobyciem awansu, rozwinięciem swoich umiejętności, otrzymaniem stypendium lub podwyżki, odczuwaniem szczęścia.

Dostaniesz od nas mentalny młot, który roztrzaska twoje ograniczenia. Zaczniesz brać z życia więcej niż do tej pory. Szkolenie jest dla pracowników etatowych, przedsiębiorców, artystów, sportowców, rodziców, studentów. Techniki, które od nas dostaniesz są,  jak klucz od bramy więzienia – pozwolą Ci wreszcie rozwinąć skrzydła. 

Na samym końcu, będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania, które zadasz mi na czacie,. Masz techniki i narzędzia przebadane naukowo i oparte na wiedzy psychologicznej.

Szkolenie zabierze z twojego życia “Nie mogę/nie umiem/nie wolno mi”, które zastąpi “Jak mogę to zrobić?”. Zaczniesz realizować cele, które wcześniej odkładałeś na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Możesz zignorować to, co Ci proponuję i za 5 lat  nadal być w tym samym miejscu… Albo wykorzystać tę wiedzę i od razu zacząć cieszyć się osiąganymi celami, sukcesami i spełnionymi marzeniami.  

Dzięki własnej pracy i determinacji, postawiłam na nogi zadłużoną firmę rodzinną i potroiłam jej dochody. Zbudowałam (jak na razie) cztery firmy od zera. Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. W ciągu ostatniego pół roku napisałam pięć książek. Podejmowanie wyzwań, realizowanie celów i ciągłe podnoszenie poprzeczki, jest moją pasją. Piszę, tworzę, kreuję biznes, ciągle pogłębiam moją wiedzę, żyję na 100%.Teraz możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia.