stars.png

***28 dni treningu***

"Jak Być sobą, żyć z pasją i zarabiać na swoich talentach, robiąc to co kochasz."

FAKT Polacy zajmują 7 miejsce pod względem ilości przepracowanych godzin. W roku 2015 przeciętny polak, przepracował aż 1963 godziny. 

 

FAKT Pracodawcy często nie mają narzędzi do monitorowania efektywności. Dlatego rzadko rozliczają pracowników na podstawie efektów ich pracy.  Najczęściej płaca jest wynagrodzeniem za czas pracy. Zdarza się zwyczajnie że się w tym czasie nudzimy. Zwłaszcza, gdy nasze obowiązki nie odpowiadają naszym kompetencjom, predyspozycjom albo zainteresowaniom. 

 

FAKT Każdy zamożny człowiek, który teraz pracuje z pasją i przyjemnością… Zaczynał tam gdzie ty. Zbędne jest posiadania setek tysięcy złotych, aby już teraz zacząć pracować i żyć z pasją. To kwestia uświadomienia sobie, jakie masz pasje. Co kochasz robić? W czym jesteś dobry? W jakiej pracy najlepiej wykorzystasz swoje mocne strony  i gdzie najlepiej będziesz się czuć. Dopiero, gdy lepiej poznasz siebie, przyjdzie czas na przeanalizowanie sytuacji na rynku pracy i decyzję, w jaki najlepszy sposób możesz zarabiać na tym kim jesteś. Co jest twoim naturalnym żywiołem? 

 

FAKT Gdy twoja praca jest równocześnie twoją pasją, czas mija ci niepostrzeżenie. Sama czynność zmienia się w przyjemność, ciekawość, zabawę. Wkładasz w to więcej zaangażowania. Myślisz o tym nawet,  gdy kładziesz się spać, bo chcesz jeszcze popracować. 

A jakby tak...

Wyobraź sobie że budzik budzi cię o 5:00 rano. Ty czujesz ekscytację na myśl o rozpoczynającym się nowym dniu. Wykonujesz swój poranny rytuał. Wyłączasz wszystko co może ciebie rozpraszać. Kładziesz swoje ulubione przekąski i napoje na biurko. 

 

Następnie zaczynasz pracować. Zegar przesuwa wskazówki z głośnym tykaniem… ale ty ani razu na niego nie spojrzałaś. Nawet jego dźwięk nie przykuł twojej uwagi. 

 

Słyszysz dzwonek do drzwi. Czujesz irytację, że ktoś ci przeszkodził w pracy, bo tak dobrze ci się pracowało… Podchodzisz do drzwi a tam kurier z długo wyczekiwaną przez ciebie przesyłką. Cieszysz się i słyszysz pytanie “Widzę była pani zajęta, skoro dzwoniłem do drzwi aż trzy razy”. Nawet nie komentujesz tego, myśląc że facet żartuje. Przecież słyszałaś tylko jeden dzwonek.

 

Kładziesz paczkę w najbliższe miejsce, po czym szybko wracasz do swojej pracy. Bierzesz do ust przekąskę aby naładować swoje akumulatory. Wracasz szybko do pracy. Dziwne, że zapomniałaś o  głodzie na kilka godzin. Normalnie zjadłabyś już 2 posiłki. 

 

Twoja lista to-do kończy się tak szybko, że czujesz się zaskoczona – “jak to? to już koniec? niemożliwe!”. Wypisałaś ją wczoraj wieczorem, ale już więcej na nią nie spojrzałaś. Twoi klienci są zadowoleni i polecają Ciebie innym. Zawsze jesteś na czas ze swoją pracą. 

 

Czujesz, że napędza Ciebie energia i pasja, które dodają Ci skrzydeł. Wszystkie doznania stają się bardziej wyraziste. Oddychasz głębiej, delektując się powietrzem. Każdy zapach i smak odczuwasz mocniej.   

 

To początek… Bo czas oderwać się od pracy i zasmakować innych pasji. Bierzesz swoją ukochaną osobę za rękę i jedziecie zrobić coś nowego. Jest to dla Ciebie jak wyzwanie. Powiew ekscytacji i zaciekawienia. 

 

Po drodze zatrzymujecie się w nieznanej ci restauracji. Postanowiłaś, że zamówisz coś czego jeszcze nie jadłaś. Wybrałaś dobrze, smak przekroczył twoje najśmielsze oczekiwania. Teraz przyszedł czas na zrobienie tego, co najbardziej lubisz robić. 

 

Niespodziewanie na twój mail przychodzi wiadomość, która wiążę się z okazja do zwiedzenia innego kraju. Wiesz, że możesz sobie na to pozwolić i zabrać ze sobą  ukochaną osobę. Rezerwujesz bilety i jesteś spokojny, bo masz prawo ofiarować sobie wypoczynek. 

 

Informując swoją drugą połówkę, czujesz jak ją ponosi z radości i daje ci  mocnego całusa. Na twoim koncie jest wystarczająca ilość pieniędzy, abyś mogła ze spokojem… skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie napotkasz w innym kraju. 

 

Wtedy przyszła do Ciebie myśl… “Przecież mogę wykonywać swoją pracę w innym kraju. Przecież mam ku temu możliwości i z przyjemnością to zrobię”. Cały świat staje się twoim miejscem do pracy i przeżywania swoich pasji. 

 

Nastała już noc, czujesz zdrowe zmęczenie. Czas pójść spać, a ty właśnie kończysz ostatnie poprawki w swojej pasjonującej pracy. Czujesz dumę i zadowolenie. W takim stanie kładziesz się spać, przytulając swoją miłość mocno do siebie. Zasypiasz jak dziecko… Wiedząc że jutro znowu będzie ekscytujący dzień. 

– “Life&Passion – Żyj I Pracuj Z Pasją”

Nie czytaj Dalej jeżeli nie chcesz…

 • Wstawać rano i nie móc się doczekać, żeby zacząć pracę.
 • Mieć pewność odnośnie swoich talentów i mocnych stron.
 • Odnaleźć swoją pasję i zamienić ją w źródło utrzymania.
 • Odkryć swój żywioł , który rozbudza twoją wewnętrzną siłę.
 • Ukształtować swoją misję życiową, które napędza Ciebie jak paliwo.
 • Zbudować odpowiednie warunki do rozwoju talentów.
 • Czuć stan przepływu rozpoczynając pracę (czas znika, twoje myśli są twórcze a ty czujesz jakbyś płynęła z nurtem rzeki).
 • Zbudować swoją idealną pracę pomimo tego, że teraz tego nie widzisz i nie czujesz.
 • Dowiedzieć się, jaki jest Twój typ osobowości zawodowej i w jakiej pracy będziesz osiągać najlepsze efekty i najlepiej się czuć.

Dla Kogo Jest Life&Passion?

Najpierw dla kogo nie jest;

*Dla osób które bez wkładu własnego chcą mieć efekty.

*Nie mają 30 minut czasu dziennie na pracę z materiałami i ćwiczenia. 

*Myślą że samo obejrzenie materiałów im wystarczy, aby mieć efekty.

Ale Ty taki nie jesteś, prawda? Wolę to wszystko od razu napisać, żebyś potem nie miał do mnie pretensji, że obejrzałeś materiały, a efekty Cię nie satysfakcjonują. Nie ważne jak bardzo skuteczne techniki daję, jeśli nie zamierzasz z nimi ćwiczyć. 

Life&Passion” jest dla każdej osoby niezależnie od wieku. Pod warunkiem, że chce zmiany w swoim życiu i jest gotowa się w ten proces zaangażować. Każdy kto się zdecyduje, zmierzy się z ryzykiem czucia się świetnie ze sobą, wzrostu produktywność, wchodzenia w stan przepływu, cieszenia się pracą, do której został stworzony i, którą kocha.  

 

Ale również… przyciąganie okazję do utrzymywanie się z takiej formy pracy. Ostatecznie tworząc swoje spełnione życie. Nic nie jest tak satysfakcjonujące, jak praca oparta na pasji. Każdy szczegół jest dla ciebie ważny i satysfakcjonujący. Pomimo tego,  że odczuwasz przy okazji tak wiele przyjemności, że mógłbyś to robić również za darmo… 

 

Gdy zaczynasz pracować z pasją, zaciera się poczucie czasu. Zostajesz ty i działanie, na którym jesteś w pełni skoncentrowany. Odczuwasz radość i wzrost energii życiowej.  Twoja kariera rozkwita, jak piękny kwiat po deszczu w słoneczny dzień. Zyskuje na tym jakość twojego życia i twoje finanse. Sam się nakręcasz do pracy nawet bez dodatkowej motywacji. Zaczynasz być, jak energetyczne perpetum mobile. 

 

Osoby w twoim otoczeniu zaczynają się tobą interesować. Czują, że się zmieniłaś na lepsze. Promieniejesz radością  i energią. W twoich oczach widać blask. Częściej proponują wspólne spotkania… A miłość twojego życia jest szczęśliwa, że może być z tobą. Czując, że to co odnalazłaś, wzbogaca również jej życie.

Life&Passion jest dla Ciebie jeżeli choć na jeden punkt odpowiedziałaś "Tak";

 • W twoim życiu brakuje energii, radości i pasji.
 • Chcesz czuć większy sens życia.
 • Nie wiesz jaką ścieżkę kariery wybrać.
 • Chcesz zacząć korzystać z naturalnej, wewnętrznej motywacji.
 • Masz dość rutyny we własnym życiu i potrzebujesz zmiany.
 • Chcesz wreszcie poznać swoje pasje, talenty, preferencje i predyspozycje.
 • Chcesz żyć życiem, wypełnionym pasją. Stworzyć życie, które pokochasz.
 • Znalazłeś się na rozdrożu i nie wiesz, w którą stronę podążyć.
 • Jesteś Studentką.
 • Pracujesz na etacie.
 • Myślisz o założeniu firmy.
 • Jesteś przedsiębiorcą.
 • Jesteś przedstawicielem handlowym.
 • Zajmujesz się rozbudowaniem struktury MLM.
 • Zajmujesz się prawem albo medycyną.
 • Często kontaktujesz się z ludźmi.
 • Zajmujesz się pisaniem tekstów.
 • Znudziło Ci się pracowanie dla kogoś.
 • Jeżeli chcesz żyć zgodnie z własnym sercem, duszą i robić w życiu to, co sprawia Ci przyjemność... Dodaje energii i nadaje życiu sens.

Możesz Odnaleźć Pasje, Nawet jeżeli teraz pracujesz na etacie po 48 godzin tygodniowo.

 • Nauczę Ciebie jak odkryć swoje pasje i talenty.
 
 
 • Przejdziemy przez szereg testów, ćwiczeń  i pytań sprawdzających, czego tak naprawdę pragniesz i co będzie dla  ciebie najlepsze. 
 
 
 • Wspólnie przeanalizujemy,  które pasje i talenty dadzą Ci największe poczucie spełnienia. 
 
 
 • Krok po kroku pokażę ci, jak buduje się pasjonujące życie.
 
 
 • Dostaniesz przepis, jak przekształcić pasję w źródło dochodu.
 
 
 • Zrozumiesz co jest twoim powołaniem w życiu.
 
 
 • Poznasz 4 filary przebudzonej kariery. Dzięki nim zbudujesz swoją pracę marzeń. Która stanie się dla Ciebie realna i namacalna. 
 
 
 • Przestaniesz narzekać i dostaniesz narzędzia, dzięki którym będziesz miała wpływ na budowanie swojej pracy i życia… Takiego o jakim śnisz. 
 
 
 • Przestaniesz gonić w kółko jak pies za swoim ogonem… bo będziesz miała przed sobą swoją ścieżkę kariery. Będzie ona oparta na twoich wyborach, pasjach i talentach. To spowoduje, że samo patrzenie w przyszłość, będzie podnosiło twój poziom energii i motywacji. 
 
 
 • Koniec z słuchaniem nieadekwatnych poleceń szefa. Przestaniesz wykonywać  zadania, które w ogóle Ciebie nie satysfakcjonują. Zaczniesz zarządzać sobą, twoja samoocena wzrośnie a ty zaczniesz się cieszyć ze swojej pracy.
 
 
 • Dzisiaj możesz jeszcze nie wiedzieć, jak to się stanie… Ale po 28 dniach treningu twoje myślenie zmieni się o 180 stopni. Zaczniesz wyraźniej widzieć obraz swojego wymarzony stylu życia. Poczujesz, jakbyś to miał już na wyciągnięcie ręki.  Czas przyjdzie na to żeby się obrócić i mocno  przytulić to, czego pragniesz doświadczać w życiu.
 
 
 • Pokaże Ci jak mówić o swoich talentach i pasjach… aby twoja rodzina, otoczenie i bliscy zaczęli to szanować. Czasami nawet zaczną Ci pomagać.  
 
 
 • Będziemy pracować na tym co już o sobie wiesz. Powoli zwiększając twoją samoświadomość o talentach, pasjach i silnik stronach. Wykorzystamy do tego specjalne diagramy, dzięki którym połączysz wszystkie najważniejsze aspekty. Odkryjemy złoty środek, w którym czeka odpowiednia praca dla Ciebie. 

Dlaczego to ma zadziałać na mnie?

 1. Techniki i ćwiczenia są ponadczasowe. Możesz je stosować w każdym miejscu i czasie. Autobus, samochód, biuro, szkoła, szatnia, sypialnia.

   

 2. Wystarczy twój własny umysł, nie potrzebujesz wymyślnych urządzeń.

   

 3. Posiadasz telefon z internetem lub komputer w domu.

   

 4. Techniki są tak proste że 6 latek jest wstanie je wykonać.

   

 5. Masz podane na tacy rozwiązania oraz wprowadzenie do technik i ćwiczeń.

   

 6. Usłyszysz jak tłumaczę szczegółowo, czemu w pewnych sytuacjach twoja pasja i talenty są zagrożone.

   

 7. Efekty będziesz miała niezależnie od wieku.

   

 8. Masz 365 dniową gwarancję na przekonanie się, że prezentowane techniki stosowane zgodnie z instrukcją, są skuteczne. 

"To działa na wszystkich: mężczyzn, kobiety, bez względu na wiek"

Nie jest ważne ile masz lat, liczą się tylko Twoje chęci

Masz prawo 2-godziny dziennie grać w gry, oglądać seriale, wychodzić do kina, przeglądać allegro, leżeć na łóżku myśląc “jak fajnie by to było…”.

 

Twój czas jest jak krople wody. Napełniasz nimi szklankę, lub spadają na podłogę ale… tylko ze szklanki napijesz się orzeźwiającej wody. 

 

Tak samo jest z Twoim życiem. Masz prawo bawić się i korzystać z rozrywek, ale czy to sprawi ze utrzymasz się ze swojej pasji i z tego co kochasz robić? 

Czy Mogę Po Prostu Zacząć pracować z pasją?

Nie, jeżeli nie wiesz co kochasz robić i na czym chcesz się w życiu skoncentrować… a później nie wykonałaś zestawu ćwiczeń i nie odpowiedziałaś sobie na pytania, które potwierdzą, że to jest właśnie twój Żywioł – najbardziej naturalna i satysfakcjonująca kariera dla Ciebie.  Jakie w pierwszej kolejności wybierzesz miejsce do pracy z pasją?

 

Niektórzy mają przez 9 lat ten sam problem. Szukają rozwiązania, które zmieni ich życie o 180 stopni. Niestety, nie zdają sobie sprawy,  że nie są gotowi na tak gwałtowną zmianę dlatego się poddają.

 

Dlatego nie obiecuję Ci, że zmienisz swoje życie w jeden wieczór. Obiecuję Ci, że będzie warto każdego dnia wstawać i ćwiczyć. Zmiany nastąpią tak płynnie,  że pewnego dnia obudzisz się czując i rozumiejąc,  że jesteś tam gdzie chciałaś, będąc w odpowiednim miejscu z odpowiednim nastawieniem. 

W ciągu 28 dni można się tego nauczyć

Materiał z kursu Life&Passion jest wypełniony dużą ilością wiedzy, ćwiczeń i narzędzi do samodzielnej pracy. Dlatego nie byliśmy w stanie skrócić go bardziej,  niż do 28 dni. 

 

Jeżeli zaczniesz pracować z materiałami wideo, to za 28 dni będziesz już w pełni wyposażona w techniki i strategie… żeby doświadczać większej radości z pracy, odszukać to co kochasz robić i przekuć to w źródło utrzymania… Pozostanie Ci już tylko rzetelnie ćwiczyć i doświadczać stanu przepływu za każdym razem, gdy zabierasz się za pracę.   

"Czego Mnie Nauczysz?"

1. Przebudzona kariera – żyć i zarabiać pasją.

2. Na tropie pasji – odkryj to, co kochasz.

3. Test pasji – pierwszy krok do wypełnienia życia tym, co cię kręci. 

4. Podążanie za pasją. Jak każdego dnia tworzyć pasjonującą rzeczywistość.

5. Przekształcanie pasji w źródło utrzymania

6. Jak ryba w wodzie – odkryj swój zawodowy Żywioł.

7. Cztery filary przebudzonej kariery:

a. Preferencje

b. Predyspozycje 

c. Wartości

d. Osobowość

8. Poznaj siebie – identyfikacja typu osobowości.

9. Typy osobowości zawodowej. 

10. Dominujące typy inteligencji – na czym oprzeć swoją karierę?

11. Przetestuj swoje preferencje zawodowe – w jakiej pracy będziesz najlepiej się czuć?

12. Co potrafisz, co wiesz? Jak odkryć swoje ukryte zasoby?

13. Jesteś zdolny! Talenty i umiejętności, których nie jesteś świadomy. 

14. Inteligencja duchowa w pracy – IKIGAI – nadaj życiu sens.

15. Uwolnij swój zawodowy GŁOS – ciało&umysł&serce&duch – holistyczna ścieżka kariery. 

16. Twoje powołanie i misja życiowa. 

17.Pasjonująca praca –  najwyższa, niegasnąca motywacja – tworzenie stanu przepływu (FLOW)

18. Przygotuj się na rozpoczęcie pracy Twoich marzeń: Czego tak naprawdę szukasz?

19. Zaprojektuj idealne miejsce pracy.

20. Jak zacząć żyć i zarabiać z pasją – Twój plan działania. Ewolucja, czy rewolucja? 

Czy Wiesz Już Co Lubisz A Czego Nie Lubisz W Swoim Życiu?

Z czym się wiąże brak pasji:

 • Pracujesz w miejscu,  gdzie nie rozwijasz swoich talentów i nie wykorzystujesz  w pełni swojego potencjału.
 
 • Szybko nudzi Ciebie wykonywana praca.
 
 • Uciekasz od zadań wchodząc na strony rozrywkowe.
 
 • Rano trudno jest Ci się zwlec z łóżka.
 
 • Narzekasz na swoją prace i życie.
 
 • Nie czujesz satysfakcji.
 
 • Pracujesz tylko dla wypłaty.
 
 • Gdyby nadarzyła się okazja, to szybko zrezygnowałbyś ze swojej pracy.
 
 • Czujesz, że twoje życie to szara codzienność, nuda i rutyna.
 
 • Potrafisz często odrywać się od pracy.
 
 • Wolisz oglądać filmy, grać w gry, bawić się niż wykonywać swoją prace.
 
 • Twoja droga życiowa nie budzi w tobie entuzjazmu.
 
 • Gonisz za swoim ogonem, szukając czegoś co odmieni twoje życie.
 
 • Szukasz zjadaczy czasu i pieniędzy,  którzy choć trochę dadzą Ci poczucie radości i szczęścia.   

 

 • Nie widzisz większego sensu w swoim życiu i  pracy. 

W Czym Ci Mogę Pomóc?

 • Pomogę Ci zerwać z rutyną, która każdego dnia zabija Twoją radość życia. Zaczniesz budować takie życie, jakiego naprawdę pragniesz. Włącznie z uświadomieniem sobie, jak to dokładnie wygląda i  jak się z tym czujesz. 
 
 
 • Jeśli rozważasz zbudowanie własnego biznesu opartego na pasjach…  Pomogę Ci zdecydować, czy jest to dobry pomysł  i na jakich swoich mocnych stronach możesz się oprzeć. Dodatkowo w  jaki sposób zacząć to budować  i jak się do tego przygotować.
 
 
 • Niezależnie od tego, jakie trudności i wątpliwości napotkasz w trakcie realizowania treningu… Zawsze masz możliwość się zwrócić do mnie o pomoc i radę. W każdym wypadku służę Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, dając od siebie maksimum zaangażowania. Wszystko żeby wesprzeć Cię w Twojej drodze do spełnionego życia.
 
 
 • Pomogę Ci rozważyć nowe/alternatywne możliwości zawodowe. Również odnaleźć drogę, która będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonująca i komfortowa. 

Ile Jest Dla Ciebie Warte Life&Passion?

Ile jest dla ciebie zbudowanie stylu życia i pracy, który będzie ciebie napędzać, motywować, dawać ci szczęście i poczucie jasno określonego celu, oraz sensu życia?  Pozbycie się frustracji i wkurzenia. Korzystanie ze swoich talentów i pasji, aby stworzyć swoją nową karierę… Z której będzie potrafiła się utrzymać.

 

W ciągu 28 dni doprowadzę Cie do punktu, w którym rozpoczniesz budowanie swojego życia pełnego pasji i tworzenia kariery, do której zostałaś stworzona. Towarzyszenie ci  w tej drodze, to 28 dni mojej pracy na wielu płaszczyznach twojego umysłu. 

 

Wiąże się to z koniecznością zainwestowania czasu i energii w realizacje nagrań szkoleniowych, skryptu, zeszytu treningowego i specjalnie przygotowanych arkuszy testowych. 

 

To co najmniej  50h mojej pracy. 1 Godzina indywidualnej pracy ze mną jest warta 500 zł. Ty spędzisz ze mną wirtualnie około 20h.

 

Ja nie chce od Ciebie 10000 PLN za ten trening.

 

Nawet nie chce 50% tej kwoty. 

 

Nie chcę od Ciebie 2997 PLN za twoje życie i nową prace zbudowaną na pasji i talentach. 

 

Oszczędzasz; 

 • Czas w którym musiałabyś przeczytać co najmniej 20 książek (prawie 80 godzin).
 • 6 lat popełniania błędów zanim samodzielnie odkryjesz jak utrzymać się ze swojej pasji.
 • Lata na braku poczucia sensu i spełnienia w swoim życiu.
 • Wrażenie zmagania się w pojedynkę i szukania po omacku najlepszej drogi zawodowej dla siebie.

Za 28 dni treningu jest to 17,82 za każdy dzień. Czyli równowartość półtora kilograma pomidorów malinowych. 

Teraz "Life&Passion" jest dla Ciebie za 4,99% ceny mojego czasu.

997

579 

Wolnych Miejsc Na Treningu

Cena wzrośnie do 769

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że otacza Cie więcej pasjonującego stylu życia?

Kliknij tutaj bo dzięki temu otoczysz się pasjonującym życiem.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Najczęściej Zadawane Pytania (F&Q)

 1. Czy to jest na pewno dla mnie?
  Tak, pod warunkiem że chcesz pracować nad swoim “Pasjonującym Życiem”. W innym przypadku to co przekazuję nie zadziała.

   

 2. Kiedy dostanę dostęp?
  Kurs rozpoczyna się  16 Kwietnia 2018r.

   

 3. A  jeśli nie mogę tyle czekać i potrzebuję już teraz pracować nad swoim pasjonującym życiem?
  Doskonale Ciebie rozumiem. Dlatego przygotowałam e-book “Podróż Do Osobistej Mocy”. Ponieważ dzięki niemu już od dzisiaj masz możliwość zmiany swojego życia i możesz od razu zacząć budować życie pełne pasji. Zawarte są w nim fundamenty. W momencie kiedy je opanujesz, z kursu wyciągniesz o 90% więcej praktycznych umiejętności.

   

 4. Dlaczego mam mieć pewność że to co proponujesz zadziała?
  Masz aż 365 dni na sprawdzenie  skuteczności, od momentu otrzymania dostępu. Wierzę w swój produkt tak mocno, że wiem, że Ci pomoże. Dlatego daje Ci tak długi czas. Tyle czasu wystarczy, abyś sama się przekonała, że to działa.

   

 5. Jak długo będę czekać na efekty?
  Wszystko zależy od tego, jak będziesz się przykładał do ćwiczeń. Jeżeli zrobisz je starannie, to już połowa sukcesu. Następnym krokiem jest wdrożenie wiedzy w życie. Zdobywanie doświadczenia w każdej godzinie. To są zasady i strategie,  które muszą stać się częścią twojego życia. Inaczej przez chwilę będziesz kierował się swoją pasją, a potem górę wezmą stare nawyki.  To byłaby niewybaczalna strata twojego czasu i energii.  Dlatego wszystko zależy od pracy, jaką włożysz we wdrażanie tej wiedzy w życie. 

6. Jak to będzie wyglądać od środka?

Tak samo jak inne nasze kursy na platformie edukacyjnej, naszego autorstwa.

Co W Tym Nowego Na Rynku?

Dostęp do materiałów w każdym miejscu z dostępem do internetu. Koniec z pobieraniem tysiąca megabitów i wgrywanie materiałów na telefon lub tablet.

 

 • Specjalnie podzielone nagrania wideo aby łatwiej Ci się oglądało. Koniec z zapamiętywaniem w której minucie skończyłeś i przewijaniem. Teraz masz specjalny spis treści, który rozwijasz jednym kliknięciem i… od razu masz możliwość oglądania materiału.
 
 
 • Nie wydajesz pieniędzy na nocleg, posiłki, przejazdy aby uczestniczyć w treningu. Dzięki temu oszczędzasz ponad 1050 PLN. Za to siedzisz wygodnie w ciepłym domu, w wygodnym ubraniu, popijając herbatę i notując wnioski.
 
 
 • Jestem dla Ciebie dostępna pod @ i odpowiadam na każde pytanie ,które Cię trapi. W moim zwyczaju jest podchodzenie do każdej osoby indywidualnie. Nawet jeśli tylko piszę wiadomość na czacie lub e-mail. Doświadczyli tego nawet uczestnicy darmowych Live. 
 
 
 • Wiedza przekazana w prosty sposób z przykładami, aby można było, jak najlepiej zrozumieć w czym tkwi twój problem i jego rozwiązanie.

Jak Life&Passion Jest Dopasowane do moich potrzeb?

“Ponieważ Life&Passion jest stanem umysłu i emocji”

 

 • Life&Passion ma w swoim panelu miejsce na pozostawienie swojego komentarza. To jest miejsce, w którym również masz prawo wpisać to, czego potrzebowałbyś od nas w większym stopniu. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby kursantów i staramy się je zaspokajać najlepiej jak możemy.
 
 
 
 • Nie myśl, że jestem alfą i omegą, oraz jasnowidzem… Jestem taką samą osobą jak Ty, która też ma problemy, ale szuka i znajduje skuteczne rozwiązania.  Z tym Ci pomogę. Niestety nie jestem wstanie przewidzieć wszystkich problemów i wyzwań,  z którymi się zmagasz… Dlatego pozostawiłam miejsce na wyrażanie swoich potrzeb, emocji i uwag, abym jak najlepiej udoskonalała kurs dla Ciebie.
 
 
 
 • Wspólnie pomagasz mi tworzyć kurs. Poprzez kontakt i opisywanie swoich potrzeb, oraz zadawanie  pytań.
 
 
 • W cenie kursu otrzymujesz możliwość indywidualnej pracy ze mną. Będę czuwać nad twoim procesem, służąc Ci całym swoim doświadczeniem zawodowym i  wiedzą. Przez te  28 dni jestem tutaj dla Ciebie. Większość moich kursantów doświadczyła mojego wsparcia, zainteresowania i opieki również wiele miesięcy po ukończeniu kursu. W każdej chwili możesz do mnie napisać, a ja odpowiem, jak najszybciej i najbardziej wyczerpująco. Dając z siebie 100%, żebyś wyniósł z tego kursu, jak najwięcej dla siebie. 

Dlaczego opłaca mi się zainwestować w „Life&Passion”?

 • Zarabiasz na swojej pasji. 
 
 
 • Oszczędzasz 80 godzin na czytaniu książek.
 
 
 • Oszczędzasz 6 lat życia zmarnowanego na testowanie, jak utrzymać się z pasji.
 
 
 • Czerpiesz więcej przyjemności i radości z  życia.
 
 
 • Spełniasz się wykonując codziennie pracę, którą kochasz. 
 
 
 • Masz poczucie, że czas przestaje płynąć.
 
 
 • Każdy dzień rozpoczynasz z radością.
 
 
 • Znasz swój kierunek i misję życiową.
 
 
 • Potrafisz przekraczać granicę strefy komfortu, żeby wykonać trudne zadania, bo kieruje tobą ciekawość.
 
 
 • “Zarabiając na pasji nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia”.
 
 
 
 • W cenie kursu otrzymujesz możliwość indywidualnej pracy ze mną. Będę czuwać nad twoim procesem, służąc Ci całym swoim doświadczeniem zawodowym i  wiedzą. Przez te  28 dni jestem tutaj dla Ciebie. Większość moich kursantów doświadczyła mojego wsparcia, zainteresowania i opieki również wiele miesięcy po ukończeniu kursu.
 •  
 •  
 • W każdej chwili możesz do mnie napisać, a ja odpowiem, jak najszybciej i najbardziej wyczerpująco. Dając z siebie 100%, żebyś wyniósł z tego kursu, jak najwięcej dla siebie. 
 
 
 • Kurs składa się z nagrań szkoleniowych, skryptu zawierającego wiedzę merytoryczną i zeszytu treningowego z rozpisanymi na każdy dzień kursu, ćwiczeniami dla Ciebie. 
 
 
 • Razem materiały kursowe stanowią spójny program treningowy, który zbuduje Twoją świadomość odnośnie Twoich pasji, mocnych stron, talentów, predyspozycji i preferencji dotyczących kariery zawodowej, oraz stylu życia. 
 
 
 • Cała wiedza na własny temat i  pracy, oraz życia, jakim chcesz żyć, jest niezbędna, by zbudować taką karierę zawodową,  która da Ci najwięcej satysfakcji. Wzmacnia to Twoją szansę osiągnięcia sukcesu materialnego i zawodowego. 
 
 
 • Jednocześnie, zostajesz wyposażony w wiedzę konieczną, do skutecznego uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych, jeśli zdecydujesz się szukać wymarzonej pracy, pracując na etacie. 

Czy 10 powodów jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne – tak, wszystkiego nauczysz się w ciągu 28 dni. Jeszcze dzisiaj możesz zrozumieć jak do tego wszystkiego dojść. Teraz decyzja jest w pełni twoja. 

Za 28 dni treningu jest to 17,82 za każdy dzień. Czyli równowartość półtora kilograma pomidorów malinowych. 

Teraz "Life&Passion" jest dla Ciebie za 4,99% ceny mojego czasu.

997

579 

Wolnych Miejsc Na Treningu

Cena wzrośnie do 769

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że otacza Cie więcej pasjonującego stylu życia?

Kliknij tutaj bo dzięki temu otoczysz się pasjonującym życiem.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

Zbiór Opinii

Mariusz-*

Dzień dobry:)

 

Przyznaję to moja sprawka…ale jak tu się nie poczuć smutno kiedy to już koniec kursu?

 

Powinienem napisać do Pani odręczny list z podziękowaniami i wysłać z dołączonym bukietem pięknych kwiatów za wspaniałe dwa miesiące przemiany. Refleksji i wiedzy.

 

Jakże miło i wspierająco było oczekiwać codziennie na kolejne ..spotkanie. Z coachem i otrzymać kolejną pigułkę otwierającą oczy na ułudę mojego prywatnego Matrixa 🙂

 

Pani kurs miło mnie zaskoczył, dostałem więcej niż oczekiwałem (jeden internetowy kurs czołowego coacha. Który przeszedłem wypada dość blado przy pani kursie).

 

To cały gotowy spójny.logiczny i prosty system obsługi własnego Umysłu. Mam zamiar powtórzyć go co najmniej dwa razy by wszystko dokładnie przyswoić.

 

Zacząłem dostrzegać ogromną wartość z obserwacji własnej świadomości. Zdawać sobie sprawę z przepływu i nietrwałości swoich myśli, ogromnej władzy na nasze życie przekonań i możliwości ich zmiany. Wartości wykształcenia odpowiednich nawyków i wyznaczania celów.

 

Jest mnóstwo cennych rzeczy, które odnalazłem w kursie i które zainspirowały mnie do zmiany.Na pewno świat.który teraz widzę swoimi oczami nie jest już ten sam i za to serdecznie dziękuję 🙂

 

Co do ostatniego ćwiczenia zauważyłem. Że mój obecny… Punkt startowy, w różnych obszarach życia zmienił się po tych dwóch miesiącach na bardziej pogodny optymistyczny i hardziej nastawiony na jakość i radość życia niż było to wcześniej Ukradłem Pani sposób patrzenia porażki nie istnieją jest tylko kolejne doświadczenie…

 

Świetny sposób patrzenia na rzeczywistość! Działa! 🙂 Zacząłem czerpać radość z obserwacji własnego umysłu po odkryciu,że nie jest tak raz na zawsze określony. Niektóre jego elementy są plastyczne jak modelina…więc bawię się z radością i zaciekawieniem jak dziecko. Przyjemne odkrycie. 🙂

 

Moja opinia na temat kursu?

Po ukończeniu całego kursu przypomniała mi się scena z filmu Matrix i pojawił się uśmiech na twarzy. Którą pigułkę wybierasz?Jeśli czerwoną. To jest to kurs Patrycji, po nim już nic nie będzie takie same ..więc zastanów się mocno Ja wybrałem właśnie tą i szczerze polecam 🙂

 

Bardzo przydatną rzeczą są materiały pomocnicze do kursu w postaci konsultacji, skryptu i zeszytu treningowego. Ponowne zadziwienie światem i swoimi możliwościami jest nieuniknione. 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie z głęboką wdzięcznością za otrzymane narzędzie przemiany. Współczesną Magię 🙂

 

Mariusz – Uczestnik Treningu; 

The Quest: Ekstremalna Pewność Siebie. 

"Co się stanie jeśli się nie zdecyduje na Life&Passion?"

… Nic się nie zmieni. Zostaniesz tam, gdzie jesteś w swoim życiu. Tracąc szansę na wprowadzenie zmian, prowadzących do większej ilości okazji rozwoju kariery, zmiany pracy na bardziej pasjonującą, decydowania o swoich godzinach pracy, radości z każdego dnia, podejmowanie wyzwań, tworzenie twojego pasjonującego życia.

 

 • Stracisz szansę na cudowne życie, wypełnione rzeczami które Ciebie interesują. Poznanie swoich talentów i umiejętności. Za 5 lat twoje życie zmieni się tylko o nieistotne szczegóły, a Ty pozostaniesz ze swoimi problemami.
 
 
 • Będziesz kręcił się w kółko dalej modląc się o rozwiązanie, które pominąłaś.

   

 • Tkwiąc w niedopasowanej do Ciebie pracy, możesz pogrążać się coraz bardziej w marazmie, frustracji, przygnębieniu i poczuciu braku sensu, oraz radości życia. Z biegiem lat, będzie to co raz trudniejsze do zniesienia, a Tobie co raz trudniej będzie to zmienić. 
 • Stracisz okazję do odkrycia swoich talentów i odnalezienia najbardziej naturalnej i satysfakcjonującej drogi rozwoju zawodowego. 
 •  
 
 • Dalej  myśli w Twojej głowie będą torpedowały Twoją pracę i blokowały Cie przed doznaniem spełnionego życia, zbudowanego na zainteresowaniach. Każdy dzień będzie przesycony frustracją z powodu niezaspokojenia twoich potrzeb i pragnień.
 
Nie doświadczysz pozytywnych zmian o 180 stopni w swoim życiu. 
 
 

Jesteś gotowa na tak dużą stratę i nie przyjęcie pomocnej dłoni?
Ty W Pełni Decydujesz O Swoim Życiu.

Za 28 dni treningu jest to 17,82 za każdy dzień. Czyli równowartość półtora kilograma pomidorów malinowych. 

Teraz "Life&Passion" jest dla Ciebie za 4,99% ceny mojego czasu.

997

579 

Wolnych Miejsc Na Treningu

Cena wzrośnie do 769

Co zrobisz na początek kiedy poczujesz że otacza Cie więcej pasjonującego stylu życia?

Kliknij tutaj bo dzięki temu otoczysz się pasjonującym życiem.

Masz 365 Dni Gwarancji Na Potwierdzenie Skuteczności Opisanych Technik I Strategii. A twoja prywatność jest chroniona jak w Fort Knox.

"Kim Jest Patrycja Jakubowicz?"

“Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. W tym czasie zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach. Miałam doczynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych środków. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.


Ta praca wymagała mojej siły psychicznej i dużej energii. Musiałam sama się nauczyć, jak stworzyć sobie te zasoby. Łącząc prowadzenie własnej firmy,wymagające studia, ciągle niedosypiając, pracując na okrągło, nauczyłam się, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i energię życiową.


W swojej pracy coachingowej pomagam ludziom z przeróżnymi potrzebami, problemami, historiami. Jest to sztuka aby emocjonalnie udźwignąć nawet bardzo ciężkie problemy innych ludzi.


Od czterech lat reagularnie występuję publicznie. Występowałam na scenie przed 500 osobami. Powiadają że wystąpienia publiczne są gorsze niż śmierć. Nauczyłam się również, jak opanować emocje w tak trudnych dla wielu ludzi momentach.


Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Zawdzięczam to odporności psychicznej i emocjonalnej, której chcę również Ciebie nauczyć.”

logo