“2 Godzinne Szkolenie, Na Którym Dostaniesz Klucz do Wolności Emocjonalnej i Nauczysz Się, Jak Tworzyć Najbardziej Korzystne dla Ciebie i Pożądane Stany Emocjonalne. Od Teraz To Ty Możesz decydować O Tym, Jak Się Czujesz.”

Szczęśliwych Uczestników

Masz dość przygnębienia, złości, czy zazdroszczenia innym? Niekontrolowane wybuchy emocji niszczą Ci dobre relacje i utrudniają życie? Brakuje Ci energii do realizacji swoich celów?

Weź udział w szkoleniu on-line “Wolność Emocjonalna”.

  • Nauczysz się, jak decydować o emocjach, których doświadczasz:
  • Przestaniesz czuć się zależny od emocji innych ludzi;
  • Poznasz techniki, które pozwolą Ci opanować szybko, każdą emocję; 
  • Nauczysz się podstaw “alchemii emocjonalnej” – umiejętności przekształcania negatywnych emocji, w siłę napędową dla Twojego rozwoju i budowania szczęścia; 

Przestaniesz rozmyślać nad swoim nieprzemyślanym zachowaniem i żałować tego co powiedziałeś oraz jak zareagowałeś. Dostaniesz ode mnie aż 3 techniki które dadzą Ci stoicki spokój i pewność siebie nawet w podbramkowej sytuacji.

Wszystko przed ekranem twojego komputera. Oszczędzasz tym samym minimum 150 zł kosztów,  które poniósłbyś płacąc za dojazd i zakwaterowanie. Ty decydujesz,  jak najwygodnie dla siebie oglądać to szkolenie. Dodatkowo możesz w spokoju się skoncentrować i robić notatki.

Brak kontroli nad emocjami grozi: zniszczeniem związków, zrujnowaniem biznesu, zniszczeniem dobrych relacji z klientem, błędami wychowawczymi wobec swojego dziecka, trudność w osiąganiu celów i realizowaniu codziennych obowiązków, obniżoną skutecznością pracy i problemami ze zdrowiem fizycznym, oraz psychicznym. 

STOP. Wszystkich tych problemów unikniesz bo dostaniesz od nas „Barometr Świadomości”. On będzie Cię ostrzegał, gdy krytycznie spadnie Twoja  kontrola nad emocjami. Dodatkowo dostaniesz narzędzia dzięki którym, szybko ją odzyskasz. Teraz to ty decydujesz, jak się zachowasz w każdej sytuacji.

Stresowe sytuacje, kłótnie, złość drugiej osoby, mają mniejszą kontrolę nad tobą. To ty trzymasz na wodzy swoje emocje i nimi zarządzasz.

To szkolenie jest dla: pracowników etatowych, szefów, prezesów, inwestorów, przedsiębiorców, sportowców, studentów, nauczycieli, rodziców, przedstawicieli handlowych, kasjerów, służb pomocy, małżeństwa, osób w związku.

Na samym końcu, będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania, które zadasz mi na czacie. Masz szansę na to, że omówimy twoje zagadnienie. Masz techniki i narzędzia przebadane naukowo i oparte na wiedzy psychologicznej.

Mądrość jaką posiądziesz pozwoli Ci przejąć władzę nad: smutkiem, żalem, złością, czy zazdrością… Nauczę Cię,  jak częściej odczuwać: szczęście, radość, zadowolenie, przyjemność.

Możesz zignorować to co Ci proponuję i przy najbliższej okazji zachować się, jak emocjonalny neandertalczyk, który nie panuje nad swoimi emocjami i ich nie rozumie. Myślę, że mało kto chce być tak postrzegany. Możesz też skorzystać z możliwości pobrania biletu na to szkolenie  i nauczyć się kontroli nad emocjami i przejmowania odpowiedzialności za swoje życie. 

Dzięki własnej pracy i determinacji, postawiłam na nogi zadłużoną firmę rodzinną i potroiłam jej dochody. Będąc przy tym w dużym stresie i w ekstremalnych sytuacjach, sypiając tylko po 4 godziny na dobę. Zbudowałam (jak na razie) cztery firmy od zera. To wymagało ode mnie nauczenia się, jak radzić sobie ze swoim niepokojem, stresem, złością. Wygrałam dwie sprawy sądowe, gdy moi prawnicy nie wierzyli w sukces. Musiałam przy tym zachować zimną krew, co było trudnym zadaniem . W ciągu ostatniego pół roku napisałam pięć książek. Podejmowanie wyzwań, realizowanie celów i ciągłe podnoszenie poprzeczki, jest moją pasją. Piszę, tworzę, kreuję biznes, ciągle pogłębiam moją wiedzę, żyję na 100%.