“Innowacyjne 20 Strategii Na Wolność Emocjonalną Oraz Doświadczenie Kontroli Emocji Nawet W Extremalnych Okolicznościach.”

 

Daj mi 7 minut a pokaże Ci jak uwolnić się od negatywnych emocji.

 

Leonardo DiCaprio, utalentowany aktor który swój kunszt wypracował na ćwiczeniach panowania nad emocjami. Bez emocji dialog i sceny filmowe były by amatorskie i nudne jak pusta butelka w oceanie. Dlatego aktor poświęcał tysiące godzin na zrozumienie, poznanie oraz doświadczanie emocji. Dzięki temu potrafi oddać realistyczność scen filmowych. Dzisiaj pokaże Ci jak zacząć trenować swój wpływ na emocje. Nie obiecuje Ci że dzięki temu staniesz się wybitnym aktorem ale gwarantuję Ci że nabierzesz większej świadomości doświadczania emocji oraz wywrzesz na nie skuteczny wpływ. 

 

 

 

 

„Młodzieniec Spalił Alchemikowi Dom I Pracownie…”

 

Obudził go straszny krzyk. W powietrzu unosił się zapach spalenizny. Nie wróżyło to nic dobrego. Zrywając się z łóżka nawet nie zdążył przyodziać swoje szaty. Żwawym biegiem kierował się do swojej pracowni. Kiedy otworzył wielki drewniane drzwi, zaskrzypiało, jego oczom ukazał się młodzieniec. Bez zastanowienia wyciągnął go na dwór i zaczął cucić.

 

Młodzieniec żył ale dom i pracownia Alchemika stały się pyłem. Cała jego życiowa praca się ulotniła… Został tylko ból w sercu. Kiedy młodzieniec otworzył oczy, Alchemik otarł uronioną łzę i szybko przywrócił swoje myśli oraz emocje do porządku. Odnalazł balans między zyskiem a stratą. Opanował swoje emocje, spokojnym głosem pytając “Co się tam wydarzyło?”.

 

Młodzieniec lekko oszołomiony, nie wiedział od czego zacząć. Czuł mocny wstyd i porażkę. Jąkając się powiedział “Chciałem aby inni mnie lubili…”. Zaczął płakać a jego policzki zrobiły się czerwone. Skulił się obejmując rękami nogi. Z żalem zaczął mówić do Alchemika “Teraz nawet ty się na mnie gniewasz…”.

 

Po czym młodzieniec kontynuował… 

 

– Chodząc do szkoły i wstydzę się rozmawiać z innymi. Rówieśnicy śmieją się ze mnie. Często odczuwam strach przed kontaktem fizycznym. Nie wiem czemu szalenie bije mi wtedy serce. Najlepiej czuję się sam ale czuje się smutny. Chciałbym być bardziej otwarty lecz każde słowo zastyga mi w gardle.

 

Zgarbiony uchyłkiem przemierzam korytarze w czasie przerwy. A kobiety sprawiają że palę się żywcem. Kiedy myślę o tym że mam stać przed całą klasą… Wolę doświadczyć śmierci… Będąc dzisiaj w twojej pracowni, chciałem znaleźć eliksir który by mnie wyleczył i dał wolność od tych piekielnych doświadczeń… Czytałem twoje stare księgi, traktując je jako wskazówki, zacząłem eksperymentować. Nie wiedziałem co robię… 

 

Spojrzał na niego starzec przenikliwym wzrokiem i rzekł;

 

– Synu… Nie gniewam się na Ciebie, było mi smutno patrząc jak część mojego życia zniknęła w odczuwanej sekundzie. Uroniłem łzę ale szybko zaakceptowałem to co się wydarzyło bo uratowałem to co jest najważniejsze. Ludzie życie…

 

Zacząłeś eksperymentować z chemią na której się nie znasz. Mogłeś siebie uleczyć ale również siebie zabić. Sztuką nie są substancje chemiczne, lecz odpowiednie ich dobranie, kompozycja i proporcja. Tym bardziej jeżeli chodzi o eliksiry emocjonalne. Łatwo wybuchają jeżeli za dużo dodamy składników. 

 

Emocje są jak człowiek pracujący ciężko nocami i dniami, nie zaznając odpoczynku. Ciężko mu odnaleźć świadomość. Pracuje, posila się, śpi, uprawia seks, odwozi dzieci, tak jakby był automatem. Również emocje aktywują się automatycznie w naszym ciele. Bez świadomości trudno je opanować. Dlatego potrafiłeś skrzywdzić drugą osobę, szukając dobra dla siebie…

 

Każdego dnia każdy ma szansę w dowolny sposób wpłynąć na nasze emocje. Telewizja potrafi poruszyć naszą dumę albo serce. Wrogowie obudzić w nas gniew i nienawiść. Szefowie zaś uczucie niesprawiedliwości i braku docenienia. Lecz tylko nieświadomy siebie człowiek, pozwala aby ciało i jego chemia decydowały o tym jak się czuje. 

 

Masz szansę uniknąć smrodu spalonego domu, przestać odczuwać strach i wstyd, słyszeć jak ktoś Ciebie krzywdzi, smakować goryczy emocjonalnej. Potrafię Ciebie nauczyć Alchemii Emocjonalnej, w konsekwencji panowania nad emocjami…

 

Możesz mieć piękną miłość, cudowne relacje z dziećmi, wspaniałą karierę, szanujących rówieśników, doceniającego szefa, godną płacę, jeżeli… zaczniesz świadomie łączyć chemie emocjonalną.

 

Alchemik wstał i podał dłoń młodzieńcowi, dodając… 
– Pod warunkiem że pomożesz mi odbudować mój dom. W nagrodę zyskasz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz go budować takim, jak sobie go wyobraź. Jesteś teraz gotowy?

 

Młodzieniec skinął głową, ocierając łzy a w jego oczach widać było promyk nadziei. Podniósł się podając rękę alchemikowi. Zaczął od tego dnia pilnie uczyć się nowej umiejętności aby przygotować się do otrzymania “Białego Pasa Emocjonalności”…

 

 

Czym Jest “Biały Pas Emocjonalności?”

 

Jest To 1 Stopień Alchemii Emocjonalnej – to w głównej mierze skupienie na sobie. Poznanie w pełni i doświadczanie własnych emocji. Umiejętność zmiany swoich stanów emocjonalnych. Wyszkolenie Ciebie abyś stał się opanowany podczas trudnych rozmów i kłótni. Opanowanie 1 Stopnia uprawnia Cie do przyodziania “białego pasa emocjonalnego”. Staniesz się adeptem który odzyska świadomą kontrole nad własnym ciałem i wibrującymi emocjami. 

 

 

 

 

  • Naukowe badania dowodzą że działanie pod wpływem emocje jest kwestią naszego wyboru. Pokaże Ci krok po kroku jak mieć świadomy wybór nad emocjami. 
  • Istnieje 10 najczęstszych schematów emocjonalnych, które destrukcyjnie oddziałują na życie. Teraz pokaże Ci jak się ich pozbyć. 
  • Przestajesz odczuwać przykre emocje w mniej niż 90 sec.
  • Wykorzystujesz “negatywne” emocje aby stały się paliwem dla twojego silnika efektywności. Teraz emocje Cie napędzają a ty realizujesz skutecznie swoje cele. 

 

 

“Czy To Jest Dla Mnie?”

 

Tak, jeżeli chcesz szybko opanować napięcie emocjonalne oraz złość;

– Jak chcesz sprawić, żeby złość działała na Twoją korzyść;

Chcesz być świadomy swoich emocji i uczuć;

Jak zarządzać swoimi emocjami, żeby podnieść skuteczność działania;

Jak dotrzeć do swoich emocji, gdy nie jesteś pewien co tak naprawdę odczuwasz;

Jak spowodować, żebyś to Ty była panią swoich emocji, zamiast pozwalać im nad sobą panować;

Jak dostosować aktywność do obecnego stanu emocjonalnego;

 

 

“Fajnie, Ale Co Dostanę Od Ciebie?”

 

20 strategii na radzenie sobie z trudnymi emocjami;

Opis 10 głównych schematów emocjonalnych, które destrukcyjnie oddziaływają na nasze życie i sposoby ich zmiany;

Techniki umożliwiające zmniejszenie stresu i zbudowanie większej pewności siebie, już w ciągu 2 min;

Proste, szybkie i sprawdzone techniki zarządzania swoimi emocjami;

Strategie na zachowanie zdrowia emocjonalnego.

Techniki wspomagające pogłębianie inteligencji emocjonalnej i świadomość własnych, oraz cudzych emocji;

Najszybsze i najbardziej skuteczne strategie opanowywania złości, niepokoju, lęku;

Wiedzę o alchemii emocjonalnej, czyli umiejętności „przekształcania” nieprzyjemnych emocji w siłę napędową dla Twojego rozwoju;

Niezbędna wiedza o tym, jak emocje powstają i do czego tak naprawdę służą;

Techniki zmiany emocji, poprzez pracę nad zmianą myśli;

Techniki oddechowe umożliwiające wzmocnienie odporności emocjonalnej i szybkie opanowanie trudnych emocji;

Rzetelną, aktualną i sprawdzoną wiedzę psychologiczną na temat inteligencji emocjonalnej, przekazaną jak dziecku.

 

 

 

49 PLN

 

1 Stopień Wtajemniczenia Emocjonalnego Który Da Ci Kontrolę Nad Sobą Nawet W Extremalnych Sytuacjach… Wart Jest Postawienia Mi Dobrego Obiadu. 

 

Dlaczego? Ponieważ pisząc tego e-booka przez kilka dni nie miałam czasu nic zjeść 😉 

 

Nie będę Ci pisała że uczyłam się tego przez 20 lat i że 1 stopień uwolnił mnie od toksycznych ludzi którzy władali moimi emocjami jak marionetką… Ale gwarantuje Ci że pokochasz siebie, twoje relacje wejdą na wyższy poziom a ty zaczniesz czuć nieodpartą chęć aby się uśmiechnąć. 

 

10 Dniowa Gwarancja Satysfakcji

Gwarantujemy Że Dostrzeżesz Narastające Efekty. Masz Możliwość Testowania 1 Stopnia Za Darmo Przez 10 Dni. Brzmi to opłacalnie?

 

49 PLN

 

1 Stopień Wtajemniczenia Emocjonalnego Który Da Ci Kontrolę Nad Sobą Nawet W Extremalnych Sytuacjach… Wart Jest Postawienia Mi Dobrego Obiadu. 

 

Dlaczego? Ponieważ pisząc tego e-booka przez kilka dni nie miałam czasu nic zjeść 😉 

 

Nie będę Ci pisała że uczyłam się tego przez 20 lat i że 1 stopień uwolnił mnie od toksycznych ludzi którzy władali moimi emocjami jak marionetką… Ale gwarantuje Ci że pokochasz siebie, twoje relacje wejdą na wyższy poziom a ty zaczniesz czuć nieodpartą chęć aby się uśmiechnąć.