Daj mi 14 minut a pokaże Ci…

"Śmiali się z niedowierzaniem, gdy opowiadałem o swoich marzeniach - ale gdy zacząłem stosować podane strategie... Opadły im szczęki"

Jak spełniać marzenia – nawet jeśli wydaje Ci się to niemożliwe… Tobie, Wiecznej Marzycielce i Tobie też – Panie “Stoję mocno nogami na ziemi”. 

Poznaj Donośny Apel Do Pragnących Przekuć Marzenia W Rzeczywistość. Tych, Którzy Mają Odwagę Podjąć Wyzwanie i Zmienić Swoje Życie W 12 Tygodni. Wszystkich, Którzy Chcą Poznać Strategie Wielkich Marzycieli Takich, jak: Walt Disney, Leonardo Da Vinci, Thomas Edison, Henry Ford i Albert Einstein.

Dlaczego możemy mówić o tym?

% ZADOWOLONYCH NABYWCÓW

30% Ludzi marzy o podróżowaniu.


25% Marzy o większych zarobkach.


19% Wakacjach.


18% Własnym Domu.


12% Zdrowiu.


A Tobie w czym możemy pomóc?

DLA KOGO TO JEST?

Dla tych, którym znudziło się samo marzenie i chcą zacząć się czuć kowalami swojego losu. Tych,  którzy chcą być jak artysta malujący swoje życie na płótnie rzeczywistości… my chcemy Ci dać magiczny pędzel wiedzy  i umiejętności. 

 • Chcesz posmakować swoich marzeń?
 • Chcesz cieszyć się z każdego dnia?
 • Jesteś zmęczony życiem od weekendu do weekendu?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś stanowczo “Tak”, To mam dla Ciebie coś, co prawdopodobnie Cię zainteresuje…

DLA KOGO TO NIE JEST?

 • Leniwych.
 • Kolekcjonerów kursów.
 • Myślących, że bez pracy będą efekty.
 • Odwlekających na później.
 • Czekających na kopa w dupę...
 • Pesymistów myślących "Nie da się!".
 • Tych którzy chcą wszystko pod nos...

Ale Zanim Dostaniesz Się Do Elitarnej Grupy Dream Quest...

Poznajmy Się

Miłość to przyjemne przeżycie, nawet na pełnej sali szkoleniowej.

Tak samo jak wtedy kiedy wystąpiłam na scenie. Pełno ludzi wpatrzonych we mnie. Czuję każda wibracje, każdy oddech jest słyszalny, oślepiają mnie reflektory…

 

Dopóki nie zaczynam mówić. Wszystko zaczyna płynąć , ja odczuwam emocje od smutku po śmiech. Na końcu wszyscy ze mną tańczą. 

 

Pamiętam jak bałam się powiedzieć “cześć” do kamery. Opowiedzieć o czymś to już był dramat. Zacinałam się, zaczynałam się śmiać, przerywałam nagranie. A dzisiaj mam za sobą ponad dwadzieścia kilkugodzinnych szkoleń na żywo przez Interne i trzy wielotygodniowe kursy on-line na koncie. 

 

Ponad 50 godzin nagrań wideo. Dzisiaj jestem zaskoczona,  jak mogłam tak się bać… Zrozumiałam że na początku jest strach, ale gdy się już go przełamie  jest radość i satysfakcja.

Zaciekawieni ludzie słuchali co mówi moje serce.

Czemu jestem pewna swojej wiedzy?

 

Ponieważ jest ona owocem blisko dwudziestu lat zdobywania wiedzy psychologicznej na studiach i szkoleniach, przeczytania około dwóch tysięcy książek z tej i pokrewnych dziedzin.

 

Wykorzystywania tej wiedzy w praktyce , w pracy coachingowej i trenerskiej. Wreszcie – własnego bogatego doświadczenia życiowego.

 

 

Pozwól, że dam Ci przykład.

 

 

Parę lat temu walczyłam w sądzie z pewną instytucją. W sytuacji kiedy wszyscy, włącznie z moim prawnikiem, powiedzieli, że nie da się wygrać, ja walczyłam dalej. Wierzyłam, że znajdę rozwiązanie.

 

Znalazłam sposób. Dzień przez rozprawą, złożyłam “nieistotne”( z punktu widzenia prawnika)  pismo. Ale to właśnie ono przeważyło szalę. Wygrałam rozprawę…

 

Firma, którą teraz tworzę, jest moją trzecią firmą. Potrafiłam zmienić swoje życie zawodowe o 180 stopni i zacząć wszystko od nowa. Zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, żeby teraz móc przekazywać Ci wiedzę.

 

Skuteczność technik, które poznasz w tej książce, zostały zaadaptowane z praktyki terapeutycznej i dodatkowo sprawdzone (z sukcesem!) przez moich klientów coachingowych. 

 

Gdzie Jestem?

Kilka lat wcześniej…

8 rano, budzi mnie dźwięk budzika…ledwie dwie godziny po tym, jak położyłam się spać. Kolejna doba dzielona między prowadzenie klubu muzycznego i studia. Bieganie między firmą, a uczelnią.

 

Pierwsze kroki zamiast do Sali na ćwiczenia, kieruję do bufetu. Bez kawy zasnę na ławce.

 

Nie pamiętam od kiedy sypiam po 4h. Pracuję czasem 16h non-stop. Wykładowcy pytają, czy jestem zdrowa, bo nie najlepiej wyglądam. Pomimo przemęczenia kolejny rok dostaję stypendium naukowe.

 

Jest ciężko, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym zrezygnować.  Na ostatnim roku studiów organizm odmawia posłuszeństwa.  Jednocześnie firma zaczyna mieć problemy.

 

Kłopoty z kręgosłupem powodują zawroty głowy, migreny, nadwrażliwość na światło i dźwięki. Dotarcie i wytrwanie na zajęciach staje się poważnym wyzwaniem.

 

W tym samym roku, decyduję się podjąć dodatkową pracę, żeby nie obciążać firmy kosztami mojego utrzymania.

 

Od tego momentu kursuję między uczelnią, firmą i pracą. W „wolne” dni biorę dodatkowe zlecenia. Pomiędzy handluje na allegro.  (wtedy zrozumiałam, że praca na etacie mi się nie opłaca ;))

 

To był najtrudniejszy czas w moim życiu. Jednocześnie najcenniejsza lekcja. Od tamtej pory nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, zbyt trudnych.  Ilekroć przychodzą wątpliwości, przypominam sobie tamten czas i pewność siebie powraca.

 

Wytrwałam w tym tylko dzięki wizji i celowi który sobie obrałam. Nie miałam czasu na wątpliwości, więc skoncentrowałam się na działaniu.

 

W ciągu 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi zdarzyło mi się pracować w stresujących, a nawet ekstremalnych warunkach.

 

Miałam do czynienia z ludźmi, którzy byli uzależnieni, agresywni, pod wpływem różnych substancji psychoaktywnych. Pracowałam z osobami o rozmaitych problemach natury emocjonalnej.

 

Mam na swoim koncie zwycięstwa i porażki. Wielokrotnie traciłam to, co w danej chwili było dla mnie bardzo ważne i stanowiło podstawę poczucia bezpieczeństwa. Pieniądze, związki, firmy, zdrowie, długo wyczekiwaną ciążę.

 

Jestem typem wojowniczki. Moja siła leży w tym, że nie odpuszczam. Nie poddaję się. Do tego, czego pragnę dążę do upadłego, aż osiągnę cel, lub padnę.

 

Nie zniechęca mnie opinia otoczenia i autorytetów, które mi mówią, że czegoś się nie da zrobić; że stoję po stronie straconej sprawy. Nie zniechęca mnie ciężka praca. Nie zniechęca mnie dyskomfort psychiczny i fizyczny.

 

Nie zniechęca mnie dezaprobata najbliższego i dalszego otoczenia. Nie rusza mnie również to, że nie mam pewności sukcesu, a na efekty będzie trzeba długo pracować.

 

Nie zniechęca mnie to, ale wciąż szukam sposobów, jak swoje cele osiągać szybciej, skuteczniej, łatwiej, przyjemniej i przy wsparciu osób najbliższych.

 

Po porażce, po ciężkim doświadczenia – podnoszę się, otrzepuję kolana i biorę z takiej lekcji wszystko co najlepsze.

 

Z biegiem lat nabrałam lekkości w realizowaniu swoich marzeń. Przestałam zajmować się obawami, lękiem przed porażką, wstydem, dezaprobatą. Po prostu robię to, co zbliża mnie do życia zgodnego z marzeniami.

 

Spontanicznie podejmuję decyzję o rozpoczęciu, czy zrealizowaniu czegoś co rozpala moje serce i synapsy w mózgu. A potem działam, działam, działam…aż osiągnę cel i zrealizuję marzenie.

 

Jestem niemal uzależniona od podejmowania wyzwań. Testowania swoich granic. Udowadniania sobie, że mogę, potrafię, zrobię.

 

Może też dlatego tak wiele moich marzeń spełniło się w ciągu ostatniego roku-dwóch lat. Założyłam rodzinę. Mój związek jest dokładnie taki, jak sobie to wymarzyłam

 

Pracuję w sposób, który sama sobie zaprojektowałam. Piszę książki, a chciałam to robić odkąd byłam dzieckiem. To tylko część tego co się spełniło.

 

A teraz, chcę Ciebie nauczyć, w jaki sposób Ty też możesz stać się skutecznym marzycielem. Takim, który nie tylko buja w obłokach, ale potrafi zejść na ziemię i urzeczywistnić swoje marzenie

 

Gratuluję Ci że doczytałeś do tego momentu.

 

To wiele mówi o tym,  jaką osobą jesteś… Chcesz przekuć swoje marzenia w rzeczywistość. To świadczy o tym,  że jesteś na dobrej drodze aby być skazanym na sukces.

 

Tak wypowiedział się mój uczeń o ostatnim moim treningu.

 

Promocja Ograniczona Jest Czasowo Z Okazji Prezmiery w 2018 roku.

Dołącz do Elitarnej grupy Marzycieli-Wyborowych. Zbuduj swoją przyszłość na podstawie marzeń.

 

Walt Disney,

Leonardo Da Vinci,

Thomas Edison,

Henry Ford,

Albert Einstein,

 

To były wielkie osoby o niebywałej kreatywności i wyobraźni. 

 

Gdy dołączysz do Elitarnej grupy, poprowadzimy Cie drogą zdobywców marzeń.  Jest to czas na uwolnienie twojego potencjału.

 

Dostaniesz również od nas dostęp do zamkniętego forum. 

Czy To Co Proponujesz Jest Mi Znane?

Treningi DreamQuest jest przeprowadzany na naszej platformie edukacyjnej. Przez 21 dni dostajesz od nas lekcje z praktyczną wiedzą i ćwiczeniami.

 

30 minut dziennie będziesz uczył się kreować i realizować marzenia

 

Trening jest, jak rysowanie. Na początku każdy jest na tym samym poziomie. W ciągu rysowania zyskuje więcej ta osoba, która uważniej pracuje nad rysunkiem i przejawia większą cierpliwość. 

 

Zaczynasz z pustą kartką i rysujesz podążając za wizją. Pojawiają się nowe koncepcje, kształty, obrazy. Rozwijasz się i bawisz jednocześnie. W Treningu zawsze możesz spotkać innego artystę na forum.

 

Umiejętności w Treningach są jak puzzle, możesz je wysypać i spróbować samemu ułożyć… Ale  jednak,  z całym obrazkiem na opakowaniu, będziesz czerpał z tego większą przyjemność i z większą łatwością osiągniesz efekt.

 

Nauka stanie się szybsza. Ty będziesz spokojniejsza widząc swoje postępy.  

Oto 6 powodów, które sprawiają że nasz trening da Ci… 

 • Kreatywność każdego dnia.
 • Siłę do realizacji marzeń.
 • Strategie wielkich mistrzów.
 • Radość z osiągniętych efektów.
 • Tworzenie nowych marzeń które rozpalają pasję

Wszystko dlatego, że otrzymujesz:

 • Przed 21 dni otrzymujesz ćwiczenia.
 • Przed 21 dni wysyłam Ci praktyczne materiały audio-wizualne.
 • Kontakt e-mail z trenerem i wsparcie.
 • Dostęp do materiałów w każdym miejscu z łączem Internetowym.
 • Kontakt z grupą uczestników w Elitarnej Grupie na forum.
 • Uczysz się wykorzystując ćwiczenia w praktyce.
 • Wszystko prosto wytłumaczone od A do Z.
 • Nielimitowane pytania na forum do konkretnych materiałów.

Czy Twoje obecne strategie zapewniają Ci aż tak wiele?

"Dlaczego Mi Się To Opłaca?"

Normalnie 10 godzin konsultacji ze mną to

5 000 PLN

 

Dlatego uczestnicząc w Treningu masz niepowtarzalną szanse zadawać mi pytania jak na płatnych konsultacjach…

 

Oszczędzasz
 4831 PLN

 

Zyskując… bo Trening ma równe 21 dni.

 

Gdzie będziesz chciał zainwestować zaoszczędzone pieniądze?

 

Teraz jest to nieistotne. Czytaj dalej aby dowiedzieć się co jeszcze zyskasz. 

Dlaczego Moje Treningi Działają?

Najlepiej pokaże to opinia mojej klientki.

DreamQuest "Odważ Się Spełnić Marzenia W 2018 Roku"

21 Dni Treningu Wizjonerstwa, Kreatywności I Realizacji Marzeń.

Trening “Dream Quest” odbywa się 15.01.2018 – 04.02.2018 na platformie edukacyjnej Akademii Rozwoju Coach Osobisty

Patrycja Jakubowicz prowadzi Cie krok po kroku przez cały proces. Możesz zadawać jej pytania, jest po to by Cie wspierać.

5000 PLN

799 PLN

 

349 PLN

(16,6 PLN za dzień)*
*Równowartość Kebaba w knajpie.

Inwestycja w ten trening to tylko 169 PLN… Czyli tak naprawdę tyle ile za ćwierć biletu na Majorkę.

Jak szybko Ci się zwróci inwestycja dzięki praktycznej wiedzy gdy… Zrealizujesz w 2018 swoje marzenia?

Co Dokładnie Jest W Treningu Dream Quest?

Wizjonerstwo 98,6% ≈ 1,4% Twojego Czasu
Wzrost Motywacji 98.69%
Kreatywność 98,6% ≈ 1,4% Twojego Czasu
Realizacja Marzeń 98.69%
 1. Wprowadzenie : Cykl realizacji marzenia; Złodzieje marzeń; Pułapki umysłu;
 2. Punkt startu: gdzie teraz jesteś, czego pragniesz.
 3. Rozbudź swoją wyobraźnię. Wykorzystuj intuicję (Ćwiczenia rozwijające wyobraźnię i intuicję);
 4. Sformułuj życiową misję (Twoje marzenie życiowe; Twoje wartości, priorytety, przekonania o sobie i świecie);
 5. Przetestuj swoje marzenie.
 6. Stwórz wspierający system przekonań. Pożegnaj się z ograniczeniami.
 7. Droga do celu (stwórz wizję spełnienia marzenia).
 8. Ćwiczenia wizualizacyjne.
 9. Sformułuj 10 celów prowadzących Cię w tym roku do realizacji marzenia.
 10. Ocena i urealnienie celu.
 11. Twórcze rozwiązywanie problemów.
 12. Jak oszczędzić czas i zwiększyć szanse realizacji różnych celów (łącz i szukaj wspólnego mianownika; połącz z misją i wartościami).
 13. Podstawa projektowego realizowania celów;
 14. Planowanie.
 15. Praca z lękiem przed wyzwaniami.
 16. Zbuduj silnik motywacyjny;
 17. Stwórz system pozytywnych doładowań.
 18. Zbuduj grupę wsparcia.
 19. Zapewnij sobie szczytową formę (energia i dobry humor : dieta, ćwiczenia mentalne, aktywności, stany emocjonalne)

TWÓJ Wybór.

 

Ty jesteś Panią swojego losu.

Gdzie Siebie widzisz za 5 lat?

 

Ps. Zyskujesz, i to bardzo dużo bo 4831 PLN

 

Ps.s. W ciągu 30 minut masz dostęp do Elitarnej Grupy. Po starcie kursu 15.01.2018 zaczynamy Cie uczyć krok po kroku, aż opanujesz umiejętności.

 

Ps.s.s. Gwarancja jest zawsze dla Ciebie bo aż… 30 dni.